Wpis z mikrobloga

  • 15
2362 + 1 = 2363

Tytuł: Opowiadania
Autor: Marek Hłasko
Gatunek: literatura piękna
Ocena: ★★★★★★★★★
ISBN: 8307019931
Wydawnictwo: Czytelnik
Liczba stron: 484
Coś fenomenalnego. Właśnie od tej pozycji zaczęła się moja przygoda z Panem Markiem, i to całkiem przypadkiem. Co mogę rzec, autor zaczął z wysokiego C, a Baza Sokołowska to jedno z najlepszych opowiadań jakie czytałem. Po przeczytaniu Pętli stwierdzam, że filmy Pod Mocnym czy Wszytko będzie dobrze, chowają się jeśli chodzi o wywołanie wstrętu do alkoholu. Klimat PRL wylewa się z tych opowiadań, wręcz przywoływał mi wspomnienia z wczesnego dzieciństwa ( co prawda ’91 here, i w żadnym PRL-u nie wychowywałem sie, ale spędzałem dużo czasu w dziadków w mieście powiatowym które długo żyło nutą Polski Ludowej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szkoda tylko, że książka się rozpadła w połowie czytania, ale udało się trochę ja zregenerować, niemniej odradzam wydanie jak pic rel. Tak że tego, czas na kolejna cześć opowiadań, a Pana Marka polecam motzno.

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #ksiazki #czytajzwykopem #literaturapiekna #bojwkamarkahlaski #literaturapieknabookmeter
Abovd - 2362 + 1 = 2363

Tytuł: Opowiadania
Autor: Marek Hłasko
Gatunek: literatura p...

źródło: comment_1664981081Hx5CBdrWa6ZCOtAK5Zpy4l.jpg

Pobierz
  • 1
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★★★★ (9.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-11-01 00:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: literatura, poeci, gatunki
Liczba stron książki: 254

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Szklany klosz (Sylvia Plath) - najnowsza recenzja usera Czlowiek_i_ludz_zarazem ★★★★★ (9.0 / 10) - Wpis »
2\. Szpadel (Lize Spit)
3\. Madame (Antoni Libera) -