Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3stko: zsumuj pomarańczowy i szary słupek i porównaj jeszcze raz. Albo chociaż zrób jak przy sondażach i przydziel niezdecydowanych proporcjonalnie do dwóch innych opcji.
@vulfpeck: spędy Brauna nie cieszą się popularnością, natomiast wynik sondażu wśród wyborców jest jednoznaczny. Zarówno Konfederacja jak i Lewica powinny zrewidować swoje hasła. Konfederacja powinna zrezygnować z tych, które nie cieszą się popularnością i powinna oddać je Lewicy. ( )
@L3stko:

Konfederacja powinna zrezygnować z tych, które nie cieszą się popularnością i powinna oddać je Lewicy.


Myślę, że miejsca w tym kółeczku #!$%@? wystarczy zarówno dla wyborców Lewicy, jak i Konfederacji.
@L3stko: ale to pytanie wcale nie świadczy o tym, czy ktoś jest za czy przeciwko przyjmowaniu Ukraińców. Można uważać, ze dla gospodarki byłoby zle a mimo wszystko wierzyć, ze przyjęcie tych ludzi jest właściwe moralnie i należy to robić.
@vulfpeck no dobra, ale tutaj pytali wyborców, a nie liderów. Wiem że liderzy są opiniotworczy, ale na przykładzie powyższych wyników konfy i lewicy to tak średnio
@L3stko: przede wszystkim, gorsze od najgłupszych pomysłów Lewicy, jest wyjście z UE, dla takiej słabej gospodarki i uzależnionej od eksportu jak Polska. Możesz mi przypomnieć dla jakiej partii eurosceptyzm i antyunijny marsz suwerenności był czymś co łączy różne mniejsze partyjki będące częścią tego tworu?