Wpis z mikrobloga

#wykop opanowala dziwna #choroba #!$%@?


Objawia sie #!$%@?:
-#!$%@? sie bo ktos zaparkowal na kawalku trawy
-#!$%@? sie bo jest 2cm za malo przestrzeni na chodniku
-#!$%@? sie bo kobieta zarabia dupa na #przegryw i #spermiarz
-#!$%@? sie bo ktos zarabia #programista25k
-#!$%@? sie bo ktos pracuje w #januszex
-#!$%@? sie bo ktos jedzie #polskiedrogi 70km/h przy ograniczeniu do 50km/h

a sam oczywiście jestem super uczciwy/a, olaboga pozadny/a, przestrzegam przepisów, zasad i w ogole dajcie mi medal!
  • 8
nie tylko na wykopie ale w całym życiu.


@smk666: ja bym powiedział że cały czas, ale w tylko w internecie, bo w "realu" nikt nic nie mówi, ale w internetach to bez problemu każdy może się srać i podpisywać się swoim nazwiskiem na takim fejsbuku bez żadnego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja bym powiedział że cały czas, ale w tylko w internecie, bo w "realu" nikt nic nie mówi, ale w internetach to bez problemu każdy może się srać i podpisywać się swoim nazwiskiem na takim fejsbuku bez żadnego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BooB:
Też prawda, różnica taka wraz z "płatkami śniegu" przyszło "zgłaszam to do płokułatuły" czy wzywanie policji na byle pierdnięcie innych zamiast zajęcia się
@smk666: ludzie w twarz nic nie mówią tylko się uśmiechają i udają znajomych, wrócą do domu, siadają przed komputer zwyzywają, narobią koło dupy bez problemu i się pod tym podpiszą¯\(ツ)_/¯ Nie wiem sam czym to jest spowodowane, to, że jest się w internecie dodaje pewności siebie? Czy to że jest się u siebie w domu dodaje poczucie bezpieczeństwa że nikt nie przyjdzie i #!$%@? w łeb za głupie komentarze? ¯\
Czy to że jest się u siebie w domu dodaje poczucie bezpieczeństwa że nikt nie przyjdzie i #!$%@? w łeb za głupie komentarze?

@BooB:
Najpewniej tak, do tego brakuje tak czasu na ochłonięcie jak i natychmiastowej reakcji drugiej strony. Możesz napisać wszystko co Ci leży na wątrobie (albo zadzwonić po służby) natychmiast po tym jak coś Cię wzburzy a kiedyś trzeba było się do danej osoby pofatygować osobiście, co wystarczało aby
smk666 - > Czy to że jest się u siebie w domu dodaje poczucie bezpieczeństwa że nikt ...

źródło: comment_1665131889JqYzPnhikLvdXX0vhNd4c8.jpg

Pobierz