Wpis z mikrobloga

Co byśta brali jakbyśta mieli ochote i nie zal byloby wam hajsu? #android #ios #apple #samsung

korci mnie cos kupic, wole folda ale utrata wartosci typu 4 tysiace zlotych w rok jest przerazajaca, iphone tak nie utraci wartosci, wiec pytanko co byśta zrobili i co kupili

ciekawe

  • Samsung Galaxy Fold 4 8.8% (10)
  • iPhone 14 Pro Max 91.2% (103)

Oddanych głosów: 113

  • 17
@mclf1: Dla mnie tel to zwykłe narzędzie do dzwonienia i ewentualnie przeglądania memów. Wydawanie wypłaty na niego uważam za absolutnie zbędne - choćbym miał #!$%@? kasy to bym takich modeli nie kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A skąd jesteś, że stacjonarnie nie ma nigdzie?
@MechanikIMIR: z katowic, ale nigdzie w okolicy nie ma. pewnie, ja mimo ze uwielbiam takie nowinki technologiczne (pozdro iphone 14 xD) to tez czuje ze 7-8k za telefon to olbrzymia przesada, ale tlumacze sobie ze wezme w raty 0 i jakos tego nie odczuje, no trzepie mnie jak nie kupie sobie czegos drozszego elektronicznego raz na pare miesiecy
@cukru: po prostu jak juz sie decydowac na taki głupi zakup to chociaz dobrze postapic jak najmadrzej wzgledem utraty wartosci chyba? Galaxy S22 kupilem w maju za 3800, mam go od 2 miesiecy na olx wystawionego, mialem oferty po 3000-3100, obecnie nowke S22 mozna dorwac w sklepie za 2800 ;d
Galaxy Fold 4 8,5k nowy w sklepie - na olx nowki po 6,5k wiec juz w dniu zakupu bylbym 2k w