Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@anonanonimowy321: "jak Cię widzą, tak Cię malują" no ale #!$%@?, wydaje mi się, że da się wyskoczyć poza ramy tylko nie trzeba tego robić jak Terka - na siłe bo to od razu widać (widać nawet kogo nasladujesz xD). Powolny proces, praca nad sobą, nie słuchać kołczow, a brać przykład z klasyków. Polecam stoicyzm.
@olaf_wolominski:

Jesteś cichy, bezproblemowy, grzeczny, nie buntujący się, posłuszny, introwertyczny, spokojny dlatego że jest to bezpośrednia konsekwencja posiadania słabych, niedymorficznych genów.

U mnie jest na odwrót, a i tak nie rucham, poza tym będąc głośnym przegrywem z babyface jesteś śmiesznym klaunem wśród normictwa. Hahaha, patrzcie, przegryw się wkurzył!
Nie rozumiem tego narzekania wśród przegrywów na bycie cichym, bo morda/frame/wzrost i tak weryfikuje.
@olaf_wolominski: o szacunek i pozycję w społeczeństwie trzeba walczyć, nikt nie dostaje jej za darmo. Niektórzy mają łatwiej, niektórzy trudniej ale walczą wszyscy codziennymi wyborami. Życie nie jest sprawiedliwe i nie daje równych szans ale to jeszcze nie powód żeby wszystkie swoje niepowodzenia zrzucać na pulę genową.

o szacunek i pozycję w społeczeństwie trzeba walczyć, nikt nie dostaje jej za darmo. Niektórzy mają łatwiej, niektórzy trudniej ale walczą wszyscy codziennymi wyborami. Życie nie jest sprawiedliwe i nie daje równych szans ale to jeszcze nie powód żeby wszystkie swoje niepowodzenia zrzucać na pulę genową.


@munioman: powiedz to dzieciom holokaustu, które mają 300% większe szanse na odziedziczenie autyzmu, PTSD i chorób psychicznych tylko ze względu na odziedziczone GENY

Za redpillowe
P.....c - > o szacunek i pozycję w społeczeństwie trzeba walczyć, nikt nie dostaje je...

źródło: comment_1665174516MAtyHvYiHihKZdfDGD0g5a.jpg

Pobierz
@olaf_wolominski: @Pozytywny_gosc: to jak sobie radzicie z myślą że w takim razie na nic nie macie nigdy wpływu?
A wszystko to wypadkowa genów, środowiska i zdarzeń losowych
Ja np uważam że człowiek nie ma nic wpływu, chociaż ciężko mi to pogodzić z myślą że np w danej chwili mogę napisać A albo B to jednak chyba zależy ode mnie.
@analboss: to czy napiszesz A czy B to nie ma znaczenia, bo to nie ma wpływu na twoją rzeczywistość.

Nie masz wpływu natomiast na to, czy będziesz miał setki znajomych i czy będziesz w stanie spojrzeć większemu o 20cm karkowi w oczy, czy będziesz wyluzowany przy ludziach, czy zatniesz się i bedziesz jąkał i mimo wysiłku wyjdziesz na imprezie na creepy-nudnego-sztywniaka-incela

To wszystko GENY a kobieta to widzi i ocenia i
@munioman: Zrzucanie czegoś na geny to synonim zrzucania czegoś na siebie. "Moje geny" to inaczej napisane stwierdzenie "ja w najczystszej postaci" , bo tym są właśnie nasze geny, definicja nas samych.

Jakbyś napisal "nieprawidłowa ocena swoich genów(czyli siebie samego)" to wtedy miałoby sens.
@analboss: Ostatecznie chyba lepiej wierzyć że ma się jakąś sprawczosc w swoim zyciu nawet jeśli to cope. Świadomość jak działa swiat nic specjalnie nie zmienia i jest ostatnim gwoździem do trumny speerdolenia a krolicza nora nie ma dna.

Tego trolla wyżej nie sluchaj bo robi z blackpilla absurd, miesza fakty z jakimiś teoriami z dupy żeby nabic sobie atencje na mirko i zostac kolejnym guru przegrywów. Rozsądek sie nie sprzedaje, krawedziowosc