Wpis z mikrobloga

@tomkom: Wchodzę jeśli jestem bez plecaka na zakupy i towar będę i tak wiózł hulajnogą (zgrzewki wody, mleko jężdzą na haulajce po całym sklepie). Częściej wchodzę jeśli jest sklep ma szerokie aleje czyli Lidl.

Jak nie wchodzę zapinam na linkę za 15 zł. Kradzieży się nie boje. W Polsce jest na niskim poziomie. A jak ukradną kupię nową.

Co do zabezpieczeń to tu oglądaj: https://www.wykop.pl/link/6852827/prawdziwy-test-antykradziezowych-zabezpieczen-motocyklowych-i-rowerowych/
@itolek100: Jak bedziesz szukał to szukaj z dużymi kołami i bardzo niskiej desce. W elektrykach niestety podest jest bardzo wysoko, bo miesci pod sobą baterię i w trybie analogowym trzeba mocno uginac stojąca nogę.

Jakbym szukał dla siebie, to bym jescze patrzył na łożyska. Pamiętam, że to było ważne w przypadku rolek oraz deskorolki ;)
@itolek100: poszukaj jaką szerokość potrzebujesz najpierw, z tego wynika ciśnienie robocze, a jak wyjdzie, że bedziesz musiał pompować więcej niż 4bary to wybierz niepompowane, bo i tak bedzie twardo.

Ja w elektro mam pompowane i już 4 dziury zaliczyłem.