Wpis z mikrobloga

#dziendobry Chłodno, bezchmurnie.

WIATR............ zmienny z prędkością 2 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... 8000 metrów
WARUNKI.......... niska mgła
CHMURY........... brak istotnych chmur
TEMPERATURA...... 1°C:15
T.PUNKTU ROSY.... 1°C
WILGOTNOŚĆ....... 100%
CIŚNIENIE........ 1027 hPa
CIŚN.BEZWZGL..... 1011 hPa
https://infometeo.pl/wroclaw

Wrocław - Wiśniowa, Poland AQI: Wrocław - Wiśniowa, Poland Wskaźnik Jakości Powietrza (AQI) w czasie rzeczywistym.
86
Średnia
Zaktualizowano śr 06:00

Wschód słońca:
07:07
Zachód słońca:
18:08

#wroclaw #wroclawradar
Pobierz
źródło: comment_1665551705fo3VhzGhkLhtR7801Vcu4b.jpg
  • 7
@NuklearnySzpadel: szczerze mówiąc, fajny klimat na rynku czuję tylko w czasie świąt, pod warunkiem że jestem poza terenem jarmarku, bo tam od groma ludzi i raz że bardziej pilnuję rzeczy osobistych, a dwa że nie lubię się przeciskać przez ludzi xd na szczęście za tymi budkami można przejść, choć w zeszłym roku jak za nimi przechodziłam to prawie mnie przejechał rowerzysta xD
@Sandrinia: bo na zdjęciu nie ma cyganów, żuli, meneli, odoru rzygowin, #!$%@? turystów i studentów, smrodu starego tłuszczu z knajp, zaganiaczy do scamerskich klubów, pajaców próbujących opchnąć ci lewe perfumy, drącej ryło patologii, czyli nie ma esencji Wrocławia.
@atrophy: xD nie no, aż tylu atrakcji naraz nigdy nie zaznałam na rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°) choć cyganichy z kwiatkami wyzywające w swoim obrzydliwym języku każdego, kto nie chce od nich kupić, to jest tam codzienność. Jak tylko zobaczę to omijam szerokim łukiem żeby nie zdążyło to to do mnie podejść.