Wpis z mikrobloga

@Jestemkoksupotezny: nie mogę się doczekać ;) Musisz zrozumieć mechanizm, który za tym stoi. Mam za sobą przejście dwa razy gierki i planuję trzeci. Gram w różne gry, ale Wiesiek wisi z tyłu głowy od dawna. Usprawnienie, odświeżenie tej gry sprawia, że tym mocniej mam ochotę na ponowną przygodę. Więc tak, czekam na starego trupa.
@Abaddon84: Wiesz ja mam tyle nowych gierek ciągle, że by mi się nie chciało grać w grę z 2015r w która zresztą w premiere wtedy grałem na mocnym PC. Dlatego podziwiam, że ludzie przechodzą kilka razy to samo po tylu latach...
@Jestemkoksupotezny: są gracze i gracze, są takie tytuły, do których dobrze się wraca. Wiesz, The Last of Us - nowy remaster też prędzej czy później jebnę ;) Póki co po prostu za drogie, jak za faktycznie odgrzanego kotleta. Ale ja po prostu lubię czasem odgrzać sobie jedzenie :D
@Dziglipaf: aa, no to tutaj akurat nie szukałbym wskazówek. Już to tyle razy przesuwali, a zapowiedzieli na czwarty kwartał, więc ten grudzień to i tak dość późno już.

Oczywiście bardzo, bardzo bym chciał jakieś DLC, dodatkowe misje, prezent dla fanów no. Ale nie spodziewałbym się, bo skoro zapowiedzieli 5 gier w uniwersum, to pewnie już wszystkie fabularne siły będą rzucone na nowości