Wpis z mikrobloga

Ciśniecie Trombe ze spłakał się ze nie ogarniano mu współprac, tylko nie wiem czy znacie rynek, ogromna większość firm odzywa się do agencji i to oni wyznaczają twórców do reklam, indywidualnie to scam oferty może otrzymywać. Podał tylko przykład ze umowy są obustronne ze on też ma prawo coś wymagać. Zaraz żeby się nie okazało że były marki zainteresowane współpracami z Ekipa B a zostawały przekierowywane oferty do Genzie, twierdząc że przykładowo Tromba nie był zainteresowany. Wcale bym się nie zdziwił. #tromba #ekipa #friz
  • 17
@tabarok: a może to było tak, że reklamy były kierowane do kogokolwiek kto się chociaż trochę angażował i wysilał w robienie dobrych filmów? Tromba płacze, że przez rok nic nie miał ale był to akurat rok, w którym widzowie siedli na niego jak i na Marcysie czy Murcix za #!$%@? filmy. To był ten rok, w którym Patecki #!$%@?ł po Afryce z Frizem, a tymczasem święta trójca robiła test żarcia z
@Kamilek2323: @amayetu: to też tak nie do końca, znam temat pracy na kontrakcie gdy masz w umowie zapisy o załatwianiu Tobie zleceń, jakim byś nie był pracownikiem umowa obowiązuje, szef nie zerwał z Toba tej umowy pomimo że wykonywana przez Ciebie praca jest na gorszym poziomie, szef albo z Tobą zrywa umowę lub ją renegocjuje gdy nie jest zadowolony z Twojej pracy do tego momentu nadal ma obowiązek ogarniać Tobie
@amayetu: Raczej malo prawdopodobne że ktoś przekierowywal wspolprace Tromby do Genzie. Calkiem inny kontent family friendly vs walki i przeklinanie dodatkowo pewnie Tromba ze względu np na liczby na Instagramie mial duzo wyższe stawki.
@tabarok: ale my nie znamy warunków ich umowy. Święta Trójca nie miała żadnych współprac także sami sobie też nic nie załatwiali. Może było tak jak mówimy albo po prostu ich odsuwali powoli od koryta ze względu na nową krew jaką jest Genzie. Możemy tylko gdybać bo pewnie prawdy to się nigdy nie dowiemy
@Hagis6: ale to chyba nie do mnie, bo ja od poczatku twierdze, ze Tromba dostawal proporcjonalna ilosc wspolprac do swojego zaangazowania. Ze zaangazowanie mizerne, to i ilosc wspolprac mizerna.

@tabarok
Owszem zgodze sie, ze obie strony powinny sie wywiazywac z umow. Tylko My nie wiemy co w tej umowie bylo zapisane, mozemy tylko gdybac. Zakladajac, ze wspolprace Ekipa dostaje od GetHero, pozniej dopiero dzieli miedzy soba(potencjalna marka>>>Gethero>> Ekipa>>>np Tromba), moga miec
@Kamilek2323: No właśnie nie znamy ich dokładnych umów, ale mając umowę na wyłączność nawet jak sam ogarniesz współpracę, zlecenie to i tak całość musi przejść przez agencję i to oni mogli blokować i od tego chcą się uwolnić, aby móc działać na własną rękę. Teorii może być wiele.
@tabarok: Oczywiscie, ze tak. Tromba niby ma umowe na milczenie, ale wczoraj wszystko pieknie wyspiewal. Kazdy kto potrafi czytac miedzy wierszami, kto od poczatku sledzi ekipe i ta drame juz moze sobie posklejac fakty.
Tromba juz od jakiegos czasu planowal pojsc na swoje, z rok temu o tym opowiadal, gdzis u WipBrosow chyba. Niejednokrotnie tez podkreslał, ze inni youtuberzy, nawet z mniejszymi zasiegami dostaja wiecej wspolprac, podajac za przyklad Gimpera. Tyle,
@amayetu: dodatkowo przegladajac kanal tromby, na początku roku zacząl się kumplować z nowaczkiewiczem i byly akcje typu bojka w żabce gdzie mostwo kanałów to nagłaśniało. Nie zdziwie się ze poniekąd sam zrazil do siebie reklamodawcow.
@Hagis6: Dodaj do tego jeszcze tatuaz na twarzy.. wiem wiem w dzisiejszych tatuaze juz o niczym nie swiadcza, sa bardzo popularne itp. Jednak Ekipe ogladaja glownie male dzieci, Marki chcące wspolpracowac z Ekipa, doskonale wiedza do kogo chca wykupic reklame i co by nie mowic o tatuazach, jakie sa wspaniale, to jednak moga odstraszysc potencjalnych rodzicow, owych dzieci(a to oni trzymaja kase widowni ekipy). Dlatego marki z takim targetem wolą rozowe