Wpis z mikrobloga

Dlatego nie chodzę do dentystów w UK lub lekarzy jeśli są to osoby pochodzenia z takich dzikich krajów pełnych oszustów.

Dziwnym trafem też znam historię kolegi który wybrał się do dentystki w UK na leczenie kanałowe i mu spierniczyla ciapatka tak że musiał lecieć na Litwę i u swoich wszystko naprawić bo tamta w trakcie leczenia mu oznajmiła że jednak trzeba wyrywać. A na Litwie elegancko na jednej wizycie za ułamek ceny odratowali zęba i ma go ponad 5 lat już.

#uk
#medycyna
#oszukujo
#lekarz
#dentysta
#zeby
#zdrowie
#patologia
#patologiazmiasta
#przemyslenia
#anonimowemirkowyznania
#zalesie
#takaprawda
Pobierz adamsowaanon - Dlatego nie chodzę do dentystów w UK lub lekarzy jeśli są to osoby poc...
źródło: comment_1666275693NvuRA2kEkdNxBuH1CWSvaY.jpg
  • 10
@Strahl: tylko tu jest klanowe przyzwolenie dziesiątek osób z ich otoczenia żeby cureczka lub synuś jednak był tym lekarzem lub dentystą, i ukrywają prawdę śmiejąc się w oczy pacjentom przez dziesiątki lat aż do wpadki,
Dziękuję ja już, wolę działać z zachodnią cywilizacją i ich specjalistami
@adamsowaanon:

Dziwnym trafem znam też historię kolegi w DE co zatrudnił polską ekipę budowalną do remontu i mu #!$%@? kluczyki od Audi i musiał lecieć pod Bydgoszcz do dziupli identyfikować, że to auto jego....

Takie to polskie, wrzucać wszystkich to jednego wora, co nie?

A tak poważniej to dentysta - hindus, zrobi mi zęba, który według stomatologa do jakiego zawsze chodziłem we Wrocławiu, nadawał się tylko do kanałówki. Uczciwie powiedział, że
@adamsowaanon: Lol, u mnie odwrotnie. Dentystka w Polsce rozwaliła i hindus nawet nie wiedział, co włożyła do tego zęba. Ale uratował i choć mam do jego gabinetu ponad godzinę drogi, to właśnie on jest moim dentystą. :)