Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co za chora akcja xD
Zacząłem pisać z kobietą o 5 lat starszą ode mnie na Tinderze. Ona 34 lata. Od razu bezpośrednie rozmowy o seksie itd. Chcieliśmy zweryfikować się na żywo.
Po 30 minutach spotkania w lokalu poprosiła, żebym usiadł koło niej, zaczęła się do mnie przytulać. Postanowiliśmy, że czas się zbierać i podeszła do nas kelnerka i zapytała jak chcemy rachunek. Ona wyskoczyła, że kartą, ja dodałem że zapłacę za siebie gotówką, ale kelnerka tego nie ogarnęła i przyniosła jeden rachunek. Zapłaciłem, a ta 34 latka zapytała, ile ma mi oddać. Zażartowałem, że daj dychę(grubo poniżej tego co zamówiła), dała mi 6zł, to wziąłem i powiedziałem, że spoko i coś zażartowałem.
Napisała, do mnie, że ona tego nie widzi, bo została inaczej wychowana i lubi szarmanckich facetów a nie takich co wyciągają pieniądze po hajs xD
Czyli zrobiła aferę o 6zł, czy o co chodzi? Mam stawiać kobietom kawy, czekolady, jedzenie, bo są kobietami? xD
Dwa razy w życiu zapłaciłem za laskę i jak się potem okazało olały mnie na tym samym spotkaniu. Te które traktowałem szorstko, widywałem jeszcze wiele razy.

#zwiazki #tinder #seks #milosc #rozowepaski #randki #logikarozowchpaskow #p0lka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635154b52ea2d36ded7e45af
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 23
@peszek_leszek: przeczytaj proszę wpis jeszcze raz, bo chyba czytałaś na szybko i może pewne rzeczy Tobie umknęły.

Zapłaciłem, a ta 34 latka zapytała, ile ma mi oddać.


I do tego momentu było ok. To ona wyszła z oddawaniem kasy.

Zażartowałem, że daj dychę(grubo poniżej tego co zamówiła), dała mi 6zł, to wziąłem i powiedziałem, że spoko i coś zażartowałem.


Tu też postąpił ok. Symboliczna dycha.

Napisała, do mnie, że ona tego
I do tego momentu było ok. To ona wyszła z oddawaniem kasy.


@lexico: W takiej sytuacji można zaproponować, że następnym razem ona zapłaci. Wiem, że to głupi problem, ale to jest totalnie inaczej odbieranie "hehe oddaj mi 10zł", a "następnym razem ty zapłacisz". Szczerze to też bym się poczuła głupio, mimo że nie należę do kobiet, które zwracają uwagę na pierdoły. Albo dzielimy pół na pół albo niech jedno zapłaci.
@peszek_leszek: masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale to ona zrobiła z drobnostki aferę.
Myślę, że nie dojdzie do następnego spotkania, bo ona się obraziła, a jemu ochota przeszła.

Jak widzisz kobietę 30+ bez faceta, to z (bardzo) dużym prawdopodobieństwem coś jest z nią nie tak.
Widzę młody że totalnie nie ogarniasz jak się obracać w randkowaniu. Baba specjalnie ci mowi że za siebie zapłaci (aby nie wyjść na taką co oczekuje że będziesz jej wszytko fundował), a Ty odpowiadasz "nie, daj spokój" albo "ty postawisz kolejna kawę". Jak wziąłeś od niej te 6zl to wyszedłeś na totalna łajze, już było się wykręcić że będzie Ci tylko latać po kieszeni. Tak tu placzecie o ten hajs a zapominacie
Mogłeś ruchać już na 1 randce, ale się zesrałeś o 10 złotych xxdd

@Dietetyq:

Widzę młody że totalnie nie ogarniasz jak się obracać w randkowaniu. Baba specjalnie ci mowi że za siebie zapłaci (aby nie wyjść na

@betonowa_klata:
Jakie zachowanie alternatywne można by było uznać za takie samo po stronie męskiej?
Bo z tego co rozumiem to wy macie dość duży jakby "threshold" czyli dystans do tego jak szybko/bezpośrednio reagować
@interpenetrate:

Ile najwięcej jesteście w stanie zrobić za kobietę? Powiedzielibyście o sobie że jesteście beta-providerami?


Takie rzeczy to nie jest arkusz kalkulacyjny, gdzie Ty robisz A B C i laska musi symetrycznie to samo oddać a jak nie to jesteś beta-providerem xd

A jak OP chce liczyć sobie ROI z każdego ruchu jaki zrobił w stronę kobiety to potem powstają takie posty jak tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°
@lexico: Właśnie tego w tej historii nie wiemy tak naprawdę i to jest kluczowe - czy ziomek powiedział "daj dychę" z uśmiechem ewidentnie wskazującym na bekę (wtedy laska jest #!$%@?, albo coś innego się jej nie spodobało a to przechyliło szalę).

Czy może OP z kamienną twarzą i wyrzutem w głosie powiedział "daj mi 10 zł" czym #!$%@?ł sakramencko klimat.
@peszek_leszek:

- a jak ja widzę 15-latka bez smartphona to NA PEWNO coś jest z nim nie tak
- a jak ja widzę kolesia bez prawka to NA PEWNO coś jest z nim nie tak

Taki sam case, jak typkowi było przykro bo wiara tak generalizuje że jak ktoś mieszka z rodzicami TO NA PEWNO coś jest z nim nie tak - a że typek był chory i dosłownie nie zdolny