Wpis z mikrobloga

Wolt - kody na 85 złotych (dwie promocje) oraz KFC.pl - 30 złotych - dla starych użytkowników

// Zaplusuj to Cie zawołam po kolejne kody do Wolt

Dziś 3 promocje:
1. 15 złotych zniżki na zamówienie jedzenia w Wolt do wykorzystania dzisiaj
2. 10 złotych zniżki na wybrane punkty
3. zamówienie z KFC.pl za 30 złotych za darmo

1 promocja
Jak ktoś jeszcze nie zamawiał to w poście jest napisane jak uzyskać zniżkę 25 złotych :)

➡️ Na tej stronie masz to przejrzyście opisane i możesz w łatwy sposób skopiować wybrany kod

Kody są do różnych miast.
Wrocław: PRACUJ-WRO15
Warszawa: PRACUJ-WAW15
Gdańsk: PRACUJ-GDA15
Kraków: PRACUJ-KRK15
Wszystkie inne miasta: PRACUJ-WOLT15 (Bydgoszcz, Gdynia, Katowice, Lublin, Poznań, Rzeszów, Szczecin i Łódź.)

2 promocja
kod: WOLTOWEEN - ważne do 31 października

3 promocja
W łatwy sposób można można zjeść za darmo / 30 złotych taniej zamawiając z KFC.pl - opis jest tutaj bo już nie chcę wydłużać tego wpisu

Możesz też włączyć sobie powiadomienia o kodach na Facebook | Instagram | Twitter
#wolt #woltkodyodlubiekiedy (12 obserwujących)

PS kody publikuję w ramach tagu #kodyodlubiekiedy który obserwuje ponad 2 tysiące mirków () Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na prawie 5 tysięcy złotych - na np. Booking, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami, HBO Max, Flixbus, a nawet na odebranie gotówki na konto etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wolt działa w: #bydgoszcz #gdansk #gdynia #katowice #krakow #lublin #poznan #rzeszow #szczecin #warszawa #wroclaw #lodz
LubieKiedy - Wolt - kody na 85 złotych (dwie promocje) oraz KFC.pl - 30 złotych - dla...

źródło: comment_1666879364OHnfPy3aLYlkDJGyNS23gb.jpg

Pobierz
  • 31
@LubieKiedy: Hej dzięki, ale nie wiem jak to działa do końca, mam zapłacić a mi jakos zwrócą koszty? Bo na stronie KFC po przekierowaniu mam do zapłaty pełna kwotę, a co jakbym chciał zapłacić gotówka przy odbiorze!
@demonox: Kurde, zapomniałem w poście na Wykopie wspomnieć ze to działa od godziny 17, na stronie jest napisane

Zamów w czwartek 27 października w godzinach 17:00 - 21:00, pamiętaj, że możesz zamówić z wyprzedzeniem, choćby teraz - dostawa musi jednak być we wspomnianych godzinach :).


Przepraszam
@s-k-fantasyfactory: Niektóre restauracje w Wolt maja nawet dostawę za 0 zł, inne za 2,49. Nie mozesz tego nazwać scamem skoro jednak działa i jak widac ponad 200 osobom spodobały się promocje, ale skoro nie pasuje to bierz bezpośrednio z restauracji - czyli np gdzie dostawy są za darmo ;)