Wpis z mikrobloga

Fungarze to tacy trochę wędkarze co 10 kg karpia niby złapali a tam niewiele ponad 2. Gość w 6-7 godzin zebrał 4 tys. grzybów? Sprawdźmy tego gagatka. Zakładając dłuższy scenariusz siedmiogodzinny to wychodzi 25 200 sekund. Jeżeli podzielimy to na 4 000 wychodzi 6,3 s na jednego grzyba. Te grzyby musiałyby rosnąć jeden obok drugiego praktycznie bez przerw między sobą. Do tego trzeba doliczyć zanoszenie praktycznie co chwila pełnych koszyków. Coś tu się nie kalkuluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #grzyby
Pobierz Ber3n - Fungarze to tacy trochę wędkarze co 10 kg karpia niby złapali a tam niewiele ...
źródło: comment_16671557303WJhVXen3Ve37LTgO9VwDF.jpg
  • 11
@powsinogaszszlaja: xD wyjmij z tyłka to coś co Cię tak uwiera kolego... widzisz hasztag #heheszki? Post powstał w celach humorystycznych to raz a dwa jeżeli ktoś używa zwrotu NAWET 6-7 godzin, to dla osoby nawet niezbyt rozgarniętej nasuwa się, że to max. Gdyby spędzał 12, to pisałoby, że NAWET 12 godzin. Troszkę mam z Ciebie bekę a troszkę martwię się o ludzkość czytając coś takiego i zastanawiając się czy takich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ber3n: siedząc w lesie po 6-7h zebrałem w czasie dużego wysypu 3kosze czyli max 400-500grzybow i byłem wykończony.
Logistycznie to robiłem okręgi wokół samochodu i wracałem, jak miałem pełno.
Takie ilości dla jednej osoby nierealne imo, chyba że kosił opieńki sierpem ( ͡° ͜ʖ ͡°)