Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 50
936 897 + 107 = 937 004

Siemka, to znowu ja :)
Dzisiejsza jazda była typową jazdą po kwadraty - miałem prosty cel, zaliczyć ciężkie lesiste kwadraty. Przypłaciłem to "prawie glebą" (udało mi się utrzymać równowagę, jak zeskoczyłem z rowerka, który stracił stabilność na śliskim konarze ukrytym wśród upadłych liści), ale było warto. Jeszcze druga taka podróż mnie czeka i może kwadracik z 20x20 (tak, dzisiaj w końcu udało mi się go powiększyć o 1!!!!) zwiększy się do 23x23? Trzeba dobrze zaplanować traskę i wytrwać w niej ^^ Ale to pewnie dopiero na wiosnę, bo mam jak na razie dość tamtych rejonów.

Oprócz tego miałem okazję przejechać się "rowerową autostradą" z Prudnika do Mosznej - nie dość, że na niej są kierunkowskazy na wzór czeskich tras (no dobra, wskazuje tylko dwa kierunki, ale to i tak postęp), to na większości trasy świetny asfalcik i widoki. POLECAM! :) Uwaga tylko w Białej, bo tam są dość wysokie krawężniki na tej ścieżce - można się niemile zdziwić.

39 nowych kwadratów i powiększenie głównego kwadratu o 1 poziom :D

Postać na zdjęciu w załączniku nie muszę przedstawiać - kreatywne zagospodarowanie odpadów. Podoba mi się

#rowerowyrownik #ruszmirko #gravel #rower #kwadraty #100km

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1667158298TurggvaEEG5OtALjUp4xE7.jpg
  • 4