Wpis z mikrobloga

#rozdajo halloweenowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do wygrania 50 zł do Allegro – wykorzystacie jednorazowo lub na kilka podejść. Jak tam sobie chcecie (można nawet na czokoszoki, 50 zł to już solidna część miesięcznej diety #pdk)

Zasady rozdajo:
Klikacie plusik
Wchodzicie w link i czytacie, jak od ręki zdobyć 120 zł łatwego bonusu na start. To prosta i szybka promocja w ramach współpracy bloga JakDorobic.pl z Revolutem.
Odpowiadacie na pytanie: Co sądzisz o promocjach bankowych? Czy to dobry sposób na dodatkowe dochody? Zdarzyło Ci się już korzystać z takich promocji?

Rozdajo do najbliższego czwartku do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym.
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@?
JakDorobiccom - #rozdajo halloweenowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do wygrania 50 zł do Allegro – w...

źródło: comment_1667233332NTONbxbo5o1KcQwJlUYAqG.jpg

Pobierz
  • 47
@JakDorobic_com: Korzystałem z promocji bankowych ale nie uznaję tego za dobry sposób na dodatkowy dochód. Robiłem to przy okazji jak miałem w banku już jakiś produkt lub potrzebowałem jakiegoś (np. konto lub karta), generalnie wiedząc, ze bank ma już moje dane osobowe.

Bo właśnie takie promocje to nie jest nic za darmo, płaci się swoimi danymi i świętym spokojem, jak bank i podmioty powiązane zaczną wydzwaniać z ofertami.
@JakDorobic_com:

Co sądzisz o promocjach bankowych? Czy to dobry sposób na dodatkowe dochody? Zdarzyło Ci się już korzystać z takich promocji?


Jeżeli są organizowane przez mój bank i nie muszę nie wiadomo jakich wąskich kryteriów spełniać - to z wielką chęcią biorę udział. W tym roku tak już dorobiłam 100 zł, może to nie jest jakaś fenomenalna kwota, ale zawsze coś :)

Moim zdaniem to dobry sposób może nie na jakieś
Odpowiadacie na pytanie: Co sądzisz o promocjach bankowych? Czy to dobry sposób na dodatkowe dochody? Zdarzyło Ci się już korzystać z takich promocji?


@JakDorobic_com: to są 3 pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiem szczerze, może nie odrzucasz z konkursu za odpowiedzi niezgodne z ideą Twojego bloga

1) słaba sprawa, czytać tyle papierów i podpisywać umowę, której nie potrzebuje, żeby dostać mi banda to jednak trzeba naprawdę słabo