Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zauważyliście, że prawie wszystkie #korpo spoza IT zrezygnowały już z pracy zdalnej i przeszły na hybrydę? U mnie niby jeszcze nie cisną na to mocno, ale sam chodziłem raz w tygodniu dla oderwania się od rutyny dnia codziennego. Moi znajomi w większości jednak dostali taki nakaz kilka m-c temu. Jako że w mojej pracy robi się smród, zacząłem rozglądać się za czymś nowym. Liczyłem przy tym na stałą pracę zdalną, gdyż myślałem o przeniesieniu się z Krakowa do mniejszego miasta. Jednak sprawdzając LinkedIn i Pracuj okazało się, że z 90% ofert z finansów, transportu, zakupów, obsługi klienta wymaga co najmniej dwóch dni w tygodniu w biurze. No i całe moje plany poszły w ***du. Zostaje jedynie zapuszczenie kuca i zapisanie się na bootcamp ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#korposwiat #pracbaza #krakow #warszawa #poznan #wroclaw #gdansk #lodz

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6360151d76fa5080909d9187
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: w moim korpo próbowali wprowadzić hybrydę, to ludzie się zbuntowali i tyle tego było. Nikt tego nakazu nie respektuje, mam szefa z US i stwierdził, że nie obchodzi go czy chodzę do biura w Krk. Właśnie za miesiac się wynoszę 70 km od Krk. Podejrzewam, że mniej międzynarodowe zespoły mają gorzej, bo pl służbista może egzekwować.