Wpis z mikrobloga

Można mówić źle o lidze konferencji, że słabe drużyny, poziom nie ten, ale mi ta liga przypomina czasy mojej młodości, puchar miast targowych - odtwarzany w moim domu na kasetach VHS, puchar intertoto, tam były prawdziwe emocje, tam nie chodziło o pieniądze ale o ideały, pokazanie się. Spójrzmy trzeźwo na dzisiejszą Ligę mistrzów, przed ostatnia kolejka już wszystko prawie było wiadomo, kto awansuje kto pożegna się z turniejem, zagrać można było jedynie cassucci na na boisku, takie są fakty panowie.
A liga konferencji? To są emocje, te młodzieńcze ideały, drużyny nieoczywiste, może poziomem odstające trochę od najlepszych ale to tutaj dzieje się piękno futbolu, tutaj się rodzą piłkarscy bogowie.
Ja dzisiaj już jestem spakowany, mam walizkę, jadę do poznania zobaczyć słynny kocioł, zobaczyć do the Poznań którym się zachwycają nawet kibice w manchesterze, na tym stadionie narodziła się już kiedyś historia w europejskich pucharach i dzisiaj ją ujrzymy ponownie.
#mecz #kanalsportowy #borek
Pobierz hcbadixhc - Można mówić źle o lidze konferencji, że słabe drużyny, poziom nie ten, al...
źródło: comment_16674898881WY3kGShgr7qrcFLiBUxI0.jpg
  • 3