Wpis z mikrobloga

@R2D2_z_Sosnowca: jak tak oglądam Twoje zdjęcia, to zastanawiam się, czemu ogólnie rzecz biorąc, zdjęcia przyrody czy szlaków z USA wyglądają, tak... ładnie(?), a nasze tak płytko(?).
Czy faktycznie coś w tym jest, czy działa to na mnie podświadomie w stylu: amerykańskie=lepsze, a może faktycznie jest jakaś różnica?
Czy faktycznie coś w tym jest, czy działa to na mnie podświadomie w stylu: amerykańskie=lepsze, a może faktycznie jest jakaś różnica?


@CytrynowySorbet: Wynika to z tego że z USA widzisz praktycznie tylko ładne zdjęcia a nie całą otoczkę która jest brzydsza. U nas też bez problemu zrobisz ciekawe dzikie zdjecia. Wystarczy poobserwować jakiś ludzi co nagrywają wycieczki rowerowe w lepszych rozdzielczościach po ciekawszych miejscach ( ͡° ͜ʖ ͡°
@CytrynowySorbet: Kolega wyżej ma pewnie dużo racji ale ja bym dołożył jeszcze trzy rzeczy. Nasłonecznienie - dużo wyższe niż w Polsce. Barwy są nasycone. Kolory wyrazistsze. Druga sprawa to że są to naturalne lasy głównie liściaste których w Polsce nie ma. Trzecia sprawa to skala. Parków jest tu w każdym stanie tysiące. Tysiące km szlaków a natura jest dużo bardziej urozmaicona jednak tutaj niż tam. W Polsce znajdziesz fajne miejsca do