Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam fanów #wiedzmin ( ͡° ͜ʖ ͡°)


W oczekiwaniu na reakcje królewskiej mości, chce odnieść się do grona fanów serii netflixowej. Tych co tak gorąco bronili serialu, wręcz okrążając wykop o brak gustu, często wręcz byliście zaskoczeni tym, że można krytykować wielkiego brata N. A o to wasze słowa :

Polacy nie tylo co narzekają to juz teraz piszą, że caly serial to gowno. Na reddicie ogolny wydźwięk jest pozytywny, ewentualnie Triss jako slabo wygladajaca postac ale nikt jej nie skresla bo nie wyglada jak Triss.

Jak łatwo poznać idiotę? Wystarczy spojrzeć na ludzi, którzy porównują serial do gry i mamy pewność, że ta osoba do inteligentnych nie należy

tu mem z obrażaniem ludzi, od #neuropa bo polak wymaga klimatu słowiańskiego

Nie ma słowiańskiego klimatu" xD (...) Tylko ludzie w Polsce będą marudzić.


Gdy ktoś skrytykuje netflixowy serial Wieśka :

NIE ZESRAJCIE SIĘ

Nie ma to jak w naszym polskim piekle, Polakowi po prostu nie da się dogodzić. (...)

przecież Wykop to w 95% zgraja malkontentów. Czego Ty się spodziewałeś?

nie zesraj się... w tym kraju nigdy nie będzie dobrze skoro wam polaczkom dupa pęka bo komuś się trailer nie spodobał

Ból dupy części wykopków i wielu innych internautów w 8 odcinkach. xD

Standardowo. Wchodzisz na wypok i czytasz całą tą ścianę narzekania. Wchodzisz na reddit a tam dokładnie na odwrót ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mógłbym tak dalej i dalej...
Po każdym sezonie też padają słowa, NETFLIX WIE CO ROBI, WY SIĘ NA Znacie, Reddit to oaza opinii, my to się nie znamy.


Tego mam tyle, że brakowałoby czasu na opisanie, zostawiłem sobie, by jak któryś zacznie wykręcać się, to mam by mu się przypomnieć zostawiłem sobie

Bo dziś gdy Henry jasno postawił sprawę, w sumie temat już dawno był problemem w jego opinii, on o tym mówił i stawiał warunki. A mimo tego zgraja


Robiła sobie najazd na ludzi, obrażając ich , jak śmią mieć wymagania. Tylko potwierdza się, że w pewnej grupie jest problem z przynależnością, bo padające

ZRÓBCIE SOBIE SWOJEGO WIEDŹMINA

nagle wychodzi, że nawet WASZ wiedźmin nie ma poparcia u tego kto wedlug PEWNEJ grupy był 'swój'.
Ten sam problem jest w #ringsofpower
Nie ma co liczyć, by jadowite osobniki odezwa się, przeproszą, prędzej umniejsza temu, nawet jak cytuje może ich, gdy samo często bardzo agresywnynie atakoli. Dziś tematu nie ma. Dziś już nie tworzą 5 wpisów na temat p0laka, czy nie bronią netflixa, atakująca Henrego, że on to się g0wno zna.
Smutne to jest.
#serial #netflix #witcher #henrycavil #wiedzmin #hejt

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636af624d32d13b4c411ea9d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
1a6e1 9r33n: >typiaro masz konto od 4 Msc i bierzesz głos w temacie, który ma korzenie ponad 3.lata temu

Typiara ma konto od kilku miesięcy.Ty nigdy nie będziesz miał natomiast rozumu i dobrego wychowania, masz tylko konto na wykopie z którego zresztą boisz się napisać te swoje wypociny bo pewnie by się okazało,że wcale nie jesteś bordo żeby napisać co do niej napisałeś bez żenady. Nie wiesz też,czy konta już nie
OP: @1a6e1 9r33n xD typ jesteś istnym przykładem bialorycerstwa xD śledzisz albo ją albo wątki byle napisać W OBRONIE KOBIETY XD sam robiąc ogromny dupochron, wcale nie odnosząc się do wpisu. Jeszcze do mnie waląc, że ja wcale bym nie miał konta. Ziomek, ja tu mialem własny tag z 400+ obserwujących, więc spermiarzu idź być soyakiem gdzie indziej. Ha tfu
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
1a6e1 9r33n: Po pierwsze:

Ziomek, ja tu mialem własny tag z 400+ obserwujących


A co mnie to OPie obchodzi,zachowuj się i tyle. Jak dla mnie możesz być dzieckiem Testovirona i córki Tuska nawet i mieć 40k+ obserwujących.

Po drugie OPie nie umiesz czytać:

Uprzedzając zarzuty "białorycerzenia" : wiem że to wykop, ale jednak elementarna netykieta obowiązuje nawet jeśli odpowiadasz podczas nocnej i ci po prostu teraz zaaprobowano.


Jakby zjechany tak by