Wpis z mikrobloga

@MglawicaKraba: @aegispolis: najbardziej mnie rozwala, że wg fanów konfederacji nawet plusem jest, że składa się ona z tak skrajnie (teoretycznie) różnych ugrupowań, o całkowicie sprzecznych poglądach na wiele spraw (teoretycznie). Jakby fakt, że głosując na "wolnościowca" nie możesz być pewny czy tak naprawdę nie wprowadzasz do Sejmu narodowca o całkiem innych poglądach gospodarczych miał być zaletą. I jakby to nie pokazywało ,że tak naprawdę ta koalicja to tylko sposób na
Jakby fakt, że głosując na "wolnościowca" nie możesz być pewny czy tak naprawdę nie wprowadzasz do Sejmu narodowca o całkiem innych poglądach gospodarczych miał być zaletą.


@Gerard_z_Libii: Mi to nasuwa jeden wniosek. Dla nich nie jest ważna skuteczność i znany program partii, bo tutaj wiadomo, że konsensusu być nie. Może im po prostu wystarcza fakt, że ktoś będzie ich poglądy wygłaszał na mównicy sejmowej. Wtedy ma sens zbieranina szurów o jak
a co cie k0nfiarze obchodzą?


@robneox: mój wpis, moja chęć poświęcenia go konfie. Więc nie próbuj tu whataboutismów, szczególnie z Lewicą z którą też mi nie po drodze

Czyli cała lewica pierd..li?


@robneox: nie wiem czy cała, wiem że ich zwolennicy nie p.erdolą na wypoku o jakiś "frakcjach" i tym, że są one niezależne ¯\_(ツ)_/¯
mój wpis, moja chęć poświęcenia go konfie. Więc nie próbuj tu whataboutismów, szczególnie z Lewicą z którą też mi nie po drodze


@MglawicaKraba: nie po drodze ci z lewicą ale poglądy masz skrajnie lewicowe XD A z tym "whataboutismem" to daj sobie spokój bo to typowe dla komuchów słówko-wytrych warte tyle samo co "antysemityzm" czy "rasizm".

nie wiem czy cała, wiem że ich zwolennicy nie p.erdolą na wypoku o jakiś "frakcjach"
nie po drodze ci z lewicą ale poglądy masz skrajnie lewicowe XD

@robneox wskaż źródło tego, że mam "skrajnie lewicowe" poglądy. Inne niż konfiarska dychotomia "każdy kto nie wspiera konfy to skrajny lewak". Poczekam XD
@MglawicaKraba: Spoko, odpowiedz krótko na poniższe pytania:
1. Ile jest płci? Dwie czy więcej?
2. Ile przestępstw popełniają "afroamerykanie" w USA i jaki % populacji stanowią?
3. Czy ANTIFA to organizacja terrorystyczna?
4. Czy homoseksualizm i transseksualizm są normalne?
5. Czy skrajny socjalizm (taki w pisowskim wydaniu, w kraju takim jak Polska, tj. raczej biednym, a nie bogatym jak Szwecja czy Norwegia) i nadmuchane do granic możliwości rozdawnictwo jest zły?
5.
@robneox: łał, na 7 pytań całe 1 (jedno) jest powiązane z gospodarką XD (no, dwa, jeżeli podciągnąć pytanie nr 7). A podobno

PiS to lewica, bo liczy się gospodarka a nie sprawy światopoglądowe


( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc pominę pytania off topowe i przejdę do meritum:

5. Czy skrajny socjalizm (taki w pisowskim wydaniu, w kraju takim jak Polska, tj. raczej biednym, a nie bogatym jak Szwecja
M.....a - @robneox: łał, na 7 pytań całe 1 (jedno) jest powiązane z gospodarką XD (no...

źródło: comment_16680564200uBsgsBOjK8LTTpJbS63MA.jpg

Pobierz