Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (29)

 • avatar

  #mecz
  Poza tym że Michniewicz jest moim zdaniem chujowym trenerem to dodatkowo jest mega toksycznym człowiekiem. Nie wiem jak można na praktycznie każdej konferencji przyjebać się do dziennikarza o jakieś proste pytanie i odbierać je jako atak. Wczoraj po meczu z Francją zjebał dziennikarza bo ten zapytał się do sądzi o słowach piłkarzy że nie podoba im się defensywna gra. Widziałem jeszcze jak pojechał po typie mówiąc "my przynajmniej wygraliśmy z Arabia a wy nawet tego nie potraficie" a z tego co potem słyszałem to gość był z Brazylii xDD Ale tak czy inaczej nie wiem jak małym człowiekiem trzeba być żeby odpowiadać w taki sposób na normalnie zadane pytanie. Czesiu z każdej strony czuje się atakowany więc chyba zaczyna mu powoli siadać na łeb pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  Nad ranem obudził nas huk przewracanej butelki, po krótkim dochodzeniu okazało się, że napęczniał nam worek z sokiem z Biedronki. Pierwszy raz mamy taką sytuację, soki układamy w tym samym miejscu od kilku lat, nie mamy ogrzewania podłogowego, a sok jest ważny do lipca przyszłego roku. Inne soki leżące obok, także inne soki z Biedronki, wyglądają normalnie.
  W ogóle wygląda, jakby worek na sok miał dwie warstwy i napęczniała zewnętrzna, bo kiedy rusza się kartonem, to sok pływa w mniejszym worku w środku.
  Nie mam paragonu, więc na razie kontaktowałem się z Biedrą na FB, a sok stoi owinięty workiem na śmieci pod prysznicem, bo wydawał dziwne dźwięki i pewnie niebawem wybuchnie, dlatego nawet nie ma mowy o tym, żeby go gdzieś przewieźć (chyba że na oddział paliatywny dla soków ( ͡° ͜ʖ ͡°) : )
  Co myślicie?

  #biedronka #zdrowie #reklamacja #kiciochpyta
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (128)