Wpis z mikrobloga

Był niedawno złom w takiej cenie że dostawało się ponad 1000zł za samochód który nie miał ubytków w wadze. A niektórzy to nawet kupowali samochody za 2000zł aby miał tylko katalizator. Katalizator poszedł przynajmniej za 1000zł a samochód sprzedawali dalej za 1500-2000zł.
A Golf za cenę złomu to będzie najpewniej 3 generacja bez podłogi w ilości wystarczające na przejście przeglądu okresowego.
Kiedyś kupiłem e36 kompota za 999zl, w ciągu 2.5 roku mojej eksploatacji probowalem zajechać ten samochód żeby skończył na złomie, otóż nie skonczyl przyjechał po niego Ukrainiec i go zabral za 999zl xD teraz weź kup coś sprawnego co by odpalalo od strzała, hamowało i jeździło za 1000zl No po prostu się nie da xd (pomijamy we wszystkim aspekty wizualne - tych brak plus korozja w niektórych miejscach)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matm: poszukiwałem Octavii II w okolicach kwietnia. Jak wcześniej dało się znaleźć do 20k tak teraz trzeba mieć ok 22-29k
Najlepsze jest to, że swoją Corollę E15 sprzedałem za tyle samo ile kupiłem 3 lata wcześniej (z przebiegiem większym o 100 000)