Wpis z mikrobloga

Przychodzi facet do sklepu i prosi o pączka. Zjada dżem, a resztę pączka wyrzuca. Następnego dnia znów przychodzi i prosi o 10 pączków. Znów zjada dżem, a resztę wyrzuca. I tak codziennie i coraz więcej pączków kupuje. Raz przychodzi, kupuje 1000 pączków, zjada dżem i wyrzuca resztę.
Sprzedawca pyta:
– A to pan jest motocyklistą?
– Tak, a skąd pan wie?
– No bo motocykl stoi przed sklepem.
#heheszki
  • 30
@seraph88

Kiedy jechałem do Wrocławia Autosanem to pękła opona i zrozpaczony kierowca poszedł naprawiać silnik. Miałem rację że mercedesy szybko się psują, szczególnie ten chevrolet marki volvo. Kierowca mówił że naprawił ten tłumik. Chłodnica się przegrzała i trzeba było szybę wstawiać bo bez świateł nie ma zderzaka. Gdy ruszyliśmy to okazało się że kierowca został na drodze i deptał trawę kopiąc w beton. Na koniec dnia gdy słońce wschodziło zaszedłem do baru
@seraph88 Budowa autostrady. Ciężki sprzęt równa sobie teren pod nowiutki asfalt. Wszędzie spychacze, wywrotki, koparki, itp.
Wtem nagle jeden ze spychaczy przywalił w coś ciężkiego i twardego, coś co ukrywało się pod ziemią. Na budowie zapadła konsternacja no bo przez to coś robota stoi a zebrać trzeba jeszcze dużo gleby żeby wszystko mogło iść dalej zgodnie z planem.
Główny majster pomyślał chwilę i zwołał kilka koparek żeby to coś wykopały. Przyjechał sprzęt,