Wpis z mikrobloga

w jaki sposób powiesić na ścianie wydruki fotografii czy plakatów
mam kilka wydruków, wielkości w okolicy 70x50cm niektóre mniejsze niektóre większe i się zastanawiam, bo te ramki z marketów są słabej jakości, poza tym nie podobają mi się te wszystkie ramki odstające, pleksa która odbija światło, wielkość też niedopasowana do tego jakie mam wydruki
zastanawiałem się czy nie nakleić takiego plakatu na coś w rodzaju arkusza pianki czy tablicy korkowej ewentualnie cienkiego arkusza styropianu i takie coś powiesić na ścianie ale bez żadnych ramek, tak żeby jak najmniej odstawało od ściany
jakieś pomysły i podpowiedzi z waszej strony?

#fotografia #plakat #grafika #kiciochpyta
  • 10
@notdot: w Castoramie są arkusze spienionego PVC chyba 3-4mm grubości - trzyma się bez problemu na taśmie zbrojonej, przetniesz to nożykiem do tapet. W robocie drukujemy bezpośrednio na tym, ale spokojnie plakat też do tego przykleisz
@Mallow: o, super, właśnie widziałem takie coś i się zastanawiałem, pytanie czym przykleić grubszy papier do takiego spienionego pvc, tak żeby nie uszkodzić papieru
@adam-photolive: drogie? na allegro masz 1mm od 34 zł za m2 (jak będzie na płasko do ściany przyklejone to spoko, jak na jakimś haczyku to za cienkie i się pognie), w tuplexie 6mm masz 54 zł / m2 tylko tam musisz kupić całą płytę 3x2m...

w casto rzeczywiście, ceny mają chore ...