Wpis z mikrobloga

#footballmanager #fmweekly #fm20

Polska Ekstraklasa piątą potęgą w Europie!

- sezony 2019-2045
- minęło 26 wirtualnych lat, a rzeczywistych 2 i prawie 9 miesięcy
- Lewandowski przeszedł w międzyczasie do Barcelonie (w grze zresztą ściągnąłem go do Romy z Barcelony)
- w tym czasie wyszły już 3 kolejne edycje gry
- 48 dni, 20 godzin, 22 minuty zmarnowanego wolnego czasu

Dla przypomnienia - wyzwanie https://www.wykop.pl/wpis/56617861/fm20-footballmanager-fmweekly-hej-zapraszam-do-ost/

Tak więc cel zrealizowany. Cztery polskie drużyny po raz pierwszy bezpośrednio grały w LM, choć ze skutkiem średnim, jak widać na załączonym obrazku. Pierwszy raz chyba udało mi się wygrać z angielską drużyną, więc jakiś tam kolejny sukces. Swoją drogą dosyć łatwo dojść do pucharów w Ekstraklasie.

Wołam @jarrL - chyba byłeś zainteresowany rezultatem wyników w LM. ;)
I przy okazji obserwacja: pisałeś trzy miesiące temu - i tyle też zajęło mi półtora sezonu w grze. (4 drużyny były dopiero od kolejnego sezonu).

Co dalej? Nie wiem, czasu na grę coraz mniej (większość czasu spędziłem podczas początku COVIDu). Nowego FMa pewnie nie kupię, zapewne zapakuję budżet Lecha do 500 mln i zmienię klub na inny z Ekstraklasy (oprócz Jagiellonii). Zapewne to jedyna droga, żeby pójść Ekstraklasą jeszcze wyżej, bo póki co tylko 2 kluby trzymają europejski poziom, reszta nie umie zbudować dobrego klubu.

Pozdro!
  • 2
Ostatnio grałem sobie w Portugalii kilka sezonów to o dziwo zdarzyło się kilka razy że 2 Polskie weszly do LM. I nawet Lech wyszedł z mocnej grupy. Ale dużo grałem we wcześniejsze wersje 2012-2015 gdzie co roku jakiś ukraiński czy rosyjski wchodził do finału.
@jarrL: W nowych FMach to chyba niemożliwe. 90% to kluby z Anglii, Hiszpanii oraz Niemiec, a 10% to pojedyncze zrywy PSG lub kogoś z Włoch. Poza tymi krajami nikt nawet nie powąchał trawy w finale.