Wpis z mikrobloga

@Jebwleb: Wstrzymaj się z inwektywami - w momencie kiedy onet pisał swój artykuł była już produkowana i wykorzystywana przez wojsko wersja A1 i A2. Ale onet zupełnie to pominął i testował starą wersję A0. A później tryumfalnie ogłosił, że dzięki ich tekstowi opracowano wersję A1 (za: http://opisybroni.pl/msbs-grot/ "Autorom zarzucono między innymi, że w testach wykorzystano karabinki z serii przedprodukcyjnej, a nie aktualnie produkowane wersje A1 oraz A2, w których większość przytaczanych
nawet nie chce mi się szukać wszystkiego specjalnie dla ciebie. Załóżmy tylko że frontowy żołnierz lepiej wie niż jakiś dziennikarz Onetu ok?


@Jebwleb: Chodzi o to, ze to onet nie mowil o jaka wersje chodzi, ze chodzilo o testowa bron xdd
@skizo: Wiesz że zachowujesz się jak ruscy? To jest ten poziom propagandy a ty jest za tępy żeby to zobaczyć. Tam też jakakolwiek krytyka czegoś związanego z ruskim mirem jest od razu uznawana za antyrosyjskie działanie. I zobacz jak teraz wygląda ich armia. Nikt nie odważył się być "antyrosyjski" to mają co mają.
to może tak przeproś typie i usun komemtarz ?


@skizo: Mogę nawet ja przeprosić, niech tylko najpierw twój mocodawca przeprosi za kłamstwa i manipulacje. Dla ułatwienia, chodzi jakiekolwiek kłamstwo czy manipulację. Co więcej nie chce aby Kaczyński przepraszał za #!$%@? tego kraju