Wpis z mikrobloga

@TroglodytaGerwazy: @Issac:

Gość jest debilem do #!$%@? kwadratu, jeździ moto które jest dla niego ewidentnie za wysokie co jest złym pomysłem ale jak już się od święta zdarzy (albo jak masz wch.. skila) to opierasz się na prawą stronę i zabierasz dupę z siodła zostawiając udo.

Gx
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@bary94pl:

podnieść miał siłę. Tylko zwróć uwagę na to, nie wyłączył go od razu, co w zasadzie powinno być pierwszym krokiem po położeniu motocykla. Najwidoczniej nie pomyślał, że motocykl zostawiony na biegu z kręcącym się kołem, po zetknięciu się tym kołem z asfaltem będzie próbował mu #!$%@?ć xD


Widzisz, kaski mają to do siebie, że tłumią dźwięki i trochę ograniczają pole widzenia (zwłaszcza to w dół). Człowiek się zdenerwował co on
@Issac:

To nie jest błąd to jest konkretny debilizm.
Gość jak tym ruszał w drogę to nie wiedział że nie ma żadnej kontroli nad moto na postoju? Z krawężnika wsiadał?
Musiał wiedzieć że ma w tej kwestii problem to wymyślił że się zatrzyma tak aby ewentualnie #!$%@?ć się na przeciwległy pas, geniusz.
Przecież wystarczyło że coś dużego nieco szybciej by jechało z przeciwka i by go zmieliło na karmę dla lisów.