Wpis z mikrobloga

Czy pakiet "Księgowość online" za 49zł netto/msc w wfirma jest tak na prawdę równoznaczny z samodzielnym prowadzeniem firmy w infakcie za 19,50 netto/msc? Nie do końca jasno jest to napisane i nie wiem czy w tym pakiecie muszę rozliczać się samodzielnie czy jest to robione za mnie? #infakt #wfirma #b2b #dzialalnoscgospodarcza
  • 15
@sylwia-SS: A skąd taki wniosek? Obecnie od dłuższego czasu mam swojego księgowego w infakcie, ale rozważam przejście na jakiś samodzielny plan w bliższej przyszłości i zastanawiało mnie czy istnieje jakaś różnica między tymi dwiema opcjami (tymbardziej, że wfirma jest ponad 2x droższa). Jako, że nie mają w zasadzie żadnej formy do kontaktu przed założeniem konta (przynajmniej ja nie znalazłem) to zadałem normalne pytanie tutaj. Coś w tym dziwnego czy chciałeś się
@belzebong > Czy pakiet "Księgowość online" za 49zł netto/msc w wfirma jest tak na prawdę równoznaczny z samodzielnym prowadzeniem firmy w infakcie za 19,50 netto/msc? Nie do końca jasno jest to napisane i nie wiem czy w tym pakiecie muszę rozliczać się samodzielnie czy jest to robione za mnie? #infakt #wfirma #b2b #dzialalnoscgospodarcza

Jasno napisałeś w pytaniu czy jest to robione za Ciebie.

Jak już to chciałaś. Nie jestem facetem.
@belzebong i żeby była jasność kazdy ma swoj wlasny wybór ale jak widzę że ktoś myśli że za 49 zł go księgowa rozliczy to mnie to śmieszy. Wiem ile kosztuje bycie dzisiaj dobra księgowa i orientowanie się w tym co dzieje plus masa innych spraw i wkurza mnie ze ta praca jest nie doceniana. Ot tyle.
@sylwia-SS: Tak, spytałem, bo opis na ich stronie jest mocno niejasny. Skoro mają ponad 2x wyższą cenę to szukałem możliwych "benefitów". Od tego jest forum publiczne żeby zadać normalne pytanie. Nie rozśmieszaj mnie z tym brakiem szacunku, bo nigdzie go nie okazałem. Średnio mnie też obchodzi czy jesteś czy nie jesteś facetem. Kończę tą rozmowę, bo szkoda mi czasu na bicie piany bez celu. Bez odbioru
@belzebong: Tak dodatkow gdybyś odraz ustartował w Infakcie bez ksiegowego t opierwszy rok byłby za połowe ceny czyli 20 netto/miesiac a do 3 faktur miesiecznie jest za 5zł/miesiac
ogólnie Infakt moim zdnaniem król jesli chodzi o samodzielne księgowanie. Z księgowym wychodzi chyba drożej niż taka wfirma i kisegowi chyba średnio gorsi, ale aplikacja moim zdaniem złoto.

Tu zamieszam mojego reflinka jakby ktoś to czytał, daje jeszcze 10% zniżki na pierwsza płatność:
@PfefferWerfer: Raczej watpie żebys mogl sobie coś wyciagnac z jednego systemu żeby wrzucić do drugiego. Tak samo jak przeniesiesz konto z banku do banku to historii nie masz. Dlatego najlepiej zrobić to na przełomie roku, bo zaczynasz praktycznie od zera.