Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna ma zbyt małą waginę, przez co nie możemy uprawiać #seks
Jest dziewicą, a jej wagina jest bardzo krótka, wąska i ekstremalnie ciasna. Na tyle, że nie mogę wsadzić penes. Próbowaliśmy kilka razy i po prostu się nie da, tak jakbym wkładał w gwint od plastikowej butelki. Po kilku sekundach ją boli, a żołądź nawet w połowie nie wchodzi. To nie kwestia nawilżenia bo zawsze jest bardzo mokra.
Nie mam jakoś dużego penes (16, może 16.5), ale gruby.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637161ecf457b9087ffbc33b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
OdległaPrzyjaciółka: @moll w drugim komentarzu być może masz rację, ale pierwszy jest dany z nieuzasadnioną pewnością siebie i złośliwością, której nie powstydziłby się najgorszy incel na tym portalu. Serio, obrzydliwy komentarz, taka pewna jesteś, że to jest problem OPa i jego dziewczyny? Fajnie, że wysłałaś ich w końcu do lekarza, ale temat jest na tyle wrażliwy, a potencjalnych problemów na tyle dużo, że nie wiem czemu musiałaś puścić takiego brzydkiego bąka
@AnonimoweMirkoWyznania: to napisz mi to ze swojego konta, a nie z anonimowych, obrońco uciśnionych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mam prawo wyśmiać osobę, która bierze się za seks, a nie odróżnia waginy od pochwy i nie ma pojęcia, jak może być zbudowana błona dziewicza. Nie zna tego, to jest spora szansa że nie wie wielu innych rzeczy i w swojej ignorancji nadal nie zamierza się doedukować. Zamiast tego
jakwyzej: @moll #!$%@? xD jesteś obrzydliwa w tym co piszesz i nie będę się tu z tobą kłócić, więc wolę po prostu nie widzieć powiadomień. No, raz chciałem zerknąć licząc na jakąś refleksję, ale to nie na wykopie takie rzeczy xD mam tylko nadzieję, że op nie weźmie cie na powaznie i skorzysta z prawdziwej porady u specjalisty. szkoda ze nawet rozowe i nawet na amw muszą w końcu okazać się