Wpis z mikrobloga

Ej zobaczcie jaki fajny widok jak się ścierają redpillowcy i feministki, czyli wzajemne, skopiowane, sklonowane ideologie, lustrzane odbicia - jedna dla facetów szczucie na kobiety, druga dla kobiet szczucie na facetów

Film + komentarz

Co do filmu to ja bym dodał jeszcze 3 metodę to znaczy sugerowanie każdemu terapii

#redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #blackpilltiktok #julka #p0lka #terapia
Pozytywny_gosc - Ej zobaczcie jaki fajny widok jak się ścierają redpillowcy i feminis...
  • 23
@Pozytywny_gosc No chyba głównym założeniem swojej filozofii o ile tak to można nazwać. Redpillowcy twierdzą, że mężczyznom się małżeństwo nie opłaca, a feministki szarpią się o przywileje dla kobiet i systemowe wsparcie swojej płci.
@Flypho: tak ale redpillowcy chcą przywrócenia silnego patriarchatu - zero ślubów, alimentów itd chcą sobie skakac z jednego kwiatka na drugi
Feministki chcą za to praw dla siebie.

Więc po prostu obie strony forsują zmiany które by służyły jednej płci a druga miałaby być zdana na łaskę drugiej
@Pozytywny_gosc Ale jakie zmiany forsują redpillowcy? XD jakich zmian w prawie potrzebujesz obecnie żeby żyć wg ich filozofii? Trzeba jakiejś specjalnej zgody żeby się nie ożenić i nie spłodzić dzieci? Nie znam tego środowiska dogłębnie, na tyle na ile mi się przewinęło kilka materiałów przez lata korzystania z YouTuba i Wykopa, ale nie widziałem takich postulatów u żadnego. Materiały redipillowcow zazwyczaj mają charakter poradników jak nie zostać #!$%@? m.in. na hajs przez
Flypho - @Pozytywny_gosc Ale jakie zmiany forsują redpillowcy? XD jakich zmian w praw...
@Pozytywny_gosc
Ej ale skąd wziąłeś te tezy? Pytam poważnie xD, bo ja nigdy nie widziałem żeby ci redpillowcy coś takiego w ogóle głosili. Możesz coś podlinkowac do jakiegoś chłopa który coś takiego proponuje?
@Pozytywny_gosc Szczerze mówiąc to kompletnie tak tego nie odbieram. Nie trzeba wyznawać jakiejś ideologii ani być jakimś redpillowcem, żeby widzieć jak słabym dealem jest dla współczesnego mężczyzny małżeństwo, które zostało w całości przez zachodnie państwa ustawione pod kobietę i dzieci robiąc z faceta dojną krowę, która ma na to wszystko łożyć kasę nie dając mu właściwie nic w zamian. Ot grupa jakichś facetów w internecie też to widzi i postanowiła propagować swoje
@Pozytywny_gosc No ale nie rozumiem skąd taki ciąg przycznowo-skutkowy. Ci faceci mają swoje spostrzeżenia na temat tego, jakimi prawami rządzą się współczesne związki z kobietami. Oczywiście możesz się z nimi nie zgadzac i zaprzeczać głoszonym przez nich tezom, natomiast nie mam pojęcia jakim cudem upatrujesz się w nich winy za niska dzietność. Sam jakoś specjalnie z nimi nie sympatyzuje, ale nie da się zaprzeczyć tezie, że nie warto się dziś żenić, szczególnie
@Pozytywny_gosc: Dobrze mówisz +1. Takie śmiecie jak ten pan na filmiku żerujące na podziałach i pogłębiające konflikty między kobietami i facetami nie powinny mieć prawa głosu. Ruchają julki niszcząc rynek matrymonialny a później przegrywom doradzają jak podrywać, zgarniając przy tym kupe siana. Oni nigdy nie powiedzą ile szczęścia może przynieść zdrowe małżeństwo i posiadanie dzieci. Jedynie czego doradzą to jak wygrać w gierki z płcią przeciwną.
Pobierz helpme00 - @Pozytywnygosc: Dobrze mówisz +1. Takie śmiecie jak ten pan na filmiku żer...
źródło: comment_1668440246E1S3GJEwVcsyZ6SNydu85h.jpg
@Pozytywny_gosc: no i ? Będziesz się bawił w moralfaga przy tym jak babską hipergamię #!$%@?ło w kosmos ?
Jak laski się bzykają na prawo i lewo to jest spoko, ale jak mężczyźni to robią to już jest be ?
"powiedzmy ona zachodzi w ciąże(...)" rozsądny facet nie zapłodni, jeśli nie stwierdzi że laska jest tego warta, po za tym :
"Spinning plates" - mówi to coś panu, panie Ferdku ?
"kobieta
Jak laski się bzykają na prawo i lewo to jest spoko, ale jak mężczyźni to robią to już jest be ?


@Roman_Polanski: to nie o to chodzi

Chodzi o to, że feministki chcą praw, które dają im możliwość dojenia facetów/pańśtwo na kase i alimenty, żeby mogłby się bawić do 30, a potem wychowywać dziecko samotnie.

Kontrą redpilla ma być stawianie siebie na pierwszym miejscu i pilnowanie, żeby kobieta nie miała narzędzi