Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym przestrzec wszystkich, którzy chcą aplikować na jakiekolwiek stanowisko do tej firmy. Brałem udział w procesie rekrutacyjnym na Junior Full-Stack Developera z TypeScriptem. Proces ten zaczął dwudziestego piątego sierpnia, a zakończył czternastego listopada. Wstępne zadanie rekrutacyjne (w rustcie) zostało ocenione pozytywnie. W ramach zadania zostały zaimplementowane takie rzeczy jak: asynchroniczność z tokio, testy, biblioteka rocket.rs oraz dokumentacja. Na wykonanie zadania rekrutacyjnego poświęciłem 6 godzin. Po tym etapie zostałem zaproszony na rozmowę techniczną. Wstępnie miała trwać ona 45 minut, ale finalnie przedłużyła się do 2 godzin. W trakcie jej trwania była sprawdzana moja wiedza z zakresu: blockchain, typescript, bazy danych, docker, kubernetes, OOP. Moje zadanie rekrutacyjne i rozmowa techniczna nie były wystarczające, by mnie zatrudnić i postanowiono zrobić "dogrywkę". Ostatnim etapem była sesja live coding, która wstępnie miała trwać godzinę, a trwała 5 godzin. Podczas jej trwania byłem również pytany z takich zagadnień jak: mikroserwisy, testowanie lokalne mikroserwisów, chmura. Podczas końca live codingu zostałem zapewniony o pomyślnym przejściu wszystkich etapów rekrutacji. Ostatnim krokiem miała być rozmowa z CEO. Do rozmowy finalnie nie doszło, ponieważ została ona odwołana, a nowy termin nie został ustalony. Po ponad tygodniu zostałem poinformowany, że firma Software Angels Technologies (SAT s p. z o.o. o numerze NIP: 959-205-30-05) nie ma zapotrzebowania projektowego na zatrudnienie nowych osób. Chciałbym zaznaczyć, że aplikowałem na ofertę, którą ta firma opublikowała na serwisie z ogłoszeniami pracy.

#pracait #pracbaza #programowanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637281acf457b9087ffbe2a6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 35
@AnonimoweMirkoWyznania

Na wykonanie zadania rekrutacyjnego poświęciłem 6 godzin. Po tym etapie zostałem zaproszony na rozmowę techniczną. Wstępnie miała trwać ona 45 minut, ale finalnie przedłużyła się do 2 godzin.

Ostatnim etapem była sesja live coding, która wstępnie miała trwać godzinę, a trwała 5 godzin.


Powiedz, że to bait błagam xDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BoKoR: to byla ironia, gosciu pisze ze mysli ze to nie bait bo jego rozowa miala podobnie xDDDD
Piekna weryfikacja ( )

Oczywiscie ze ten post to negatywny marketing konkurencji lub #!$%@? wykopka bo sie nie dostal po 15 minutowej weryfikacji jezyka ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
MorskiŁobuz: Czytam takie wpisy i nie mogę uwierzyć ze zarabiam 20 klocków na rękę, na stronkach z wordpressa i zmianie kolorów guziczków xD

---


Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

@AnonimoweMirkoWyznania:

gdzie masz taką złotą robotę? XD