Wpis z mikrobloga

@hdh3he3:
co do tego biorezonansu podchodzę sceptycznie, jednak nie wykluczam dobrego założenia tego

A co do pasożytów, to się zgadzam że należy co jakiś czas się odrobaczyć.

Wynika do z wiedzy i doświadczenia(a co ja za doświadczenie mogę mieć), a no takie że przez lata chodziłem z przywrą, a jak zarąbałem na pałę leki dla psa to ją wysrałem.

W żadnych badaniach nie wychodziła.

Dodatkowo mam w rodzinie laboranta(czy jak tam
@hdh3he3: Pewnemu znanemu mi jegomościowi zdiagnozowali tasiemca w biorezonansie. Siedział chłop kilka godzin na bosaka trzymając w rękach jakieś elektrody. Kazali mu pić codziennie sok z kiszonej kapusty. No i gość twierdzi, że pewnego pięknego dnia spłukał tasiemca w klozecie.
@hdh3he3: lekarze również, jeszcze masz się odbakternić antybiotykiem, od wirusić szczepionką i następnie odgrzybić, bo grzyby rosną jak na drożdżach po eliminacji naturalnej flory
@KollA: ?? Mozesz rozwinac? Po terapii antybiotykowej dostajesz probiotyk ktory wyrownuje balans pomiedzy grzybami a bakteriami w naszym ciele, a w sumie teraz jak jest enterol ktory mozna zazywac razem z antybiotykiem to nawet i w trakcie

Nie wiem co to ma do obsesji na punkcie wymyslonych terapii szuralicji xD
@hdh3he3: w tym ptobiotyku to szczepów bakterii masz kilka, a normalnie w tobie żyje wiele setek różnych odmian bakterii, po każdym antybiotyku zrobisz sobie pełny przeszczep :))
blisko 100% antybiotyków podawanych pacjentom jest kompletnie zbędna
@hdh3he3: kto będzie odważny z lekarzy i to napisze, ja mam zapisywane antybiotyki przez różnych lekarzy i nie biorę żadnego, czyli one są podawane bez powodu, tylko jako takie zabezpieczenie prawne, że gdyby doszło do sepsy (jak często to się dzieje?), aby lekarz nie był pociągnięty do odpowiedzialności
@KollA:

w tym ptobiotyku to szczepów bakterii masz kilka, a normalnie w tobie żyje wiele setek różnych odmian bakterii, po każdym antybiotyku zrobisz sobie pełny przeszczep :))


Chyba nie do konca rozumiesz jak to dziala, tutaj masz wiecej informacji:

https://www.mp.pl/gastrologia/wytyczne/168224,probiotyki-aktualny-stan-wiedzy-i-zalecenia-dla-praktyki-klinicznej

Odsylam Cie glownie do fragmentu: "Skuteczność kliniczna probiotyków" gdzie masz dokladne info jak szybko i na co pomagaja.

Ogolnie tez uzywa sie czesto mieszanki probiotyk + prebiotyk, bakterie na prebiotyku sobie
@KollA:

kto będzie odważny z lekarzy i to napisze, ja mam zapisywane antybiotyki przez różnych lekarzy i nie biorę żadnego, czyli one są podawane bez powodu, tylko jako takie zabezpieczenie prawne, że gdyby doszło do sepsy (jak często to się dzieje?), aby lekarz nie był pociągnięty do odpowiedzialności


xDDD a ja tu proboje z merytoryczna wiedza wchodzic, ehh, z taka wiedza to chyba nie mamy o czym rozmawiac