Wpis z mikrobloga

@JD12369: Teoria o odłamku obrony p .lot też się średnio ma w porównaniu do tego co mówił świadek poza tym po p .locie miałbyś więcej odłamków wszedzie.
@JD12369: A po primo to temat może dla Ciebie jest niezbyt poważny bo sobie zyjesz daleko od granicy w krakowie a ja wręcz przeciwnie. I tak jak nie lubie ukraińców ( mam z nimi stycznośc bo mordo mieszkam blisko granicy) to tym bardziej nie znoszę ruskich! Najlepsi ukraińcy jakich znam są z pochodzenia Gruzinami i właśnie ich obraziłem ( sorry ).
@JD12369: Na tym bazuje chyba dyskusja, poza tym do odłamków ukr p. lotu to nie pasuje fakt, że spadło to na terytorium polski. Obrona p. lot ma zestrzelić pocisk przed nadleceniem na cel, więc z logicznego punktu widzenia taki pocisk prędzej spadłby na terenie ukrów .
@JD12369: Nie jestem ekspertem ale interesuję się tematem, zobaczymy co nasze mądre głowy powiedzą ... Ale ja stawiam na ruskich, dlatego,że zaraz za granica z ukraina masz kopalnie węgla, na północ kolejną kopalnie węgla, na południe wydobycie ropy i gazu a niżej kopalnie siarki .... no i jakiś kabel z prądem niedaleko