Wpis z mikrobloga

P0lko - rób wiadomo co wiadomo z kim, słyszysz? Rób wiadomo co! Zasługujesz na najlepszego faceta na świecie! Olej męża, spełniaj marzenia

Mój mąż był moim pierwszym kochankiem. Nie miałam wcześniej praktycznie żadnego doświadczenia. Przez 14 lat, które jesteśmy razem seks lubiłam głównie za... Poczucie bliskości i intymność. Nigdy nie miałam orgazmu, nie odczuwałam jakiejś większej przyjemności. Myślałam, że po prostu tak mam.

Na wyjeździe integracyjnym poszłam z kimś do łóżka. Dlaczego. Uczciwie mówiąc nie wiem. Naprawdę nie wiem. Przez całą noc nie wychodziliśmy z łóżka, uprawialiśmy seks kilka razy, pomiędzy tym nie przestając się praktycznie dotykać.


Gdzie są wykopowi eksperci wmawiający, że dziewica najlepsza i to skarbnik moralności?

Do tego pochwowego wychodzi na to, że wystarczył ciut większy obwód.


Gdzie są ignoranci #dickpill mówiący, że rozmiar nie ma znaczenia i przymykający oko na to, że prawdziwa średnia 23 cm jest "oficjalnie" zaniżona o 10cm do 13cm żeby ludzie nie popełniali samobójstw?

#alternatywnywykopdlarozowych

P.....c - P0lko - rób wiadomo co wiadomo z kim, słyszysz? Rób wiadomo co! Zasługujesz...

źródło: comment_16685532038E92N3Lbvg1ScInlrMv3Um.jpg

Pobierz
  • 9
@Dzokatazullo: Jak ludzie się dobierają w pary to wzrost widzisz od razu na pierwszym spotkaniu. Po pierwszej randce łatwo się wycofać. Rozmiar penisa wychodzi na jaw przy pierwszym seksie, a wtedy na ogol jest się w jakiejś relacji już tj. spełniło się inne kryteria.
@Pozytywny_gosc: Jak zwykle beciak z mikrusem i bez godności. Gdyby był prawdziwym mężczyzną, to by nie przeprosił. Prawdziwy facet nigdy nie przeprasza. Jeżeli księżniczka przyznaje się do takich czynów to po prostu ją rzuca i odchodzi ku zachodzącemu Słońcu. Natura