Wpis z mikrobloga

Aż wstyd zaśmiecać tag, ale kolega @Xolan szybko odkrył się ze swoimi sympatiami geopolitycznymi, dodając panikarskie komentarze, że nato nic nie zrobi i plusując wpisy kont, które spadają za chwilę z rowerka. Zapraszam do poinformowania o tym fakcie moderacje.
Ciężka noc dla tych, co służbowo na internecie dziś będą siedzieć
#ukraina #ruskapropaganda
Pobierz SzeregowyRownolegly - Aż wstyd zaśmiecać tag, ale kolega @Xolan szybko odkrył się ze ...
źródło: comment_1668554849TWeNgfKUKc0w11OhTR5GGL.jpg
  • 6
@SzeregowyRownolegly: w którym miejscu tak napisałem że nato nic nie zrobi? Po prostu MAM NADZIEJĘ, że będzie jakaś reakcja, która będzie pokazaniem miejsca w szeregu rosji. Tak, aby ponownie tego typu incydenty nie miały miejsce.
Najlepiej by było np. wysłanie więcej sprzętu i amunicji dla Ukrainy, bardzo im się przyda biorąc pod uwagę dzisiejszy atak na ich krytyczną infrastrukturę. Kolejne dociskanie sankcji? Nie jestem za tym, aby to eskalowało.

Co do
A tak na poważnie Dlaczego to nie może być casus belli żeby wojska amerykańskie i polskie weszły na Ukrainę? Przecież polscy żołnierze na poligonach już dawno to ćwiczą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) były tutaj nawet fotografie polskich żołnierzy na poligonach gdzie na ich mundurach były różowe taśmy na nogach rękach i na kasku identycznie jak Ukraińców tylko w innym kolorze. Niestety nie wiem jak się wkleja tutaj zdjęcia