Wpis z mikrobloga

Jeśli ta rakieta rzeczywiście trafiła tych chłopów przez przypadek to przecież prędzej można trafić szóstkę w totka. W promieniu 40 km od tej wioski mieszka może 100 ludzi i akurat w ciągnik z przyczepą jebło? XD
Stawiam więc na wersję, że wykombinowali ją z jakiś trefnych źródeł i chcieli ją pociąć, a potem na skup złomu, ale nie wiedzili że jebnie albo im się zsunęła z przyczepy i BOOM - taka prawda i wyjdzie to niebawem XD
#wojna #rosja #ukraina #niepopularnaopinia
  • 13
@rozdartapyta: dokładnie, ja bym się nie zdziwił jakby tam była jakaś trasa i ogólnie dobrze zorganizowana szmuglerka od killku miesięcy XD zadupie największe na świecie zaraz przy drugim najbardziej skorumpowanym na świecie kraju. To nawet mógłbyć jakiś element rakiety czy coś
@galgal: Ja jestem za ta teoria ze ruscy wystrzelili rakiete z jednego samolotu naprowadzaną na elektrocieplownie w kijowie i ta byla naprowadzana termicznie, a ta druga na kordynaty miala uderzyc w terminal lotniska we lwowie jednak im sie cos pomieszalo i pilot dla dwoch wpisal wspolne kordynaty przez zmeczenie czy cokolwiek inną opcje, jak juz sie polapali to bylo za pozno bo poleciala, jedna rozbila sie na polu a druga podlapala
@Mich9: ludzie potrafią stworzyć tak zaawansowaną technologię, a jednocześnie popełnić tak prosty błąd (o ile rzeczywiście błąd) . Swoją drogą to też pobudza do refleksji