Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Po 5 latach sztucznej inteligencji udało odnaleźć odpowiedź na największą zagadkę wykopu!

  #thebestofmirko #heheszki #memy #chatgpt #ciekawostki #nauka
  #sztucznainteligencja #openai #podalsiedoojca

  odpowiedzi (56)

 • avatar

  Ja tylko przypominam, że w październiku 2021, gdy na naszą granicę trwał atak hybrydowy, a USA już było pewne o inwazji Rosji na Ukrainę, to nasze wojsko w celu przygotowania się na te wydarzenia ogłosiło pilny przetarg na 300 mobilnych ołtarzy xDDDDD

  I oni chcą kogoś szkolić z takim poziomem profesjonalizmu xD

  #obowiazkowecwiczeniawojskowe #heheszki

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  Właśnie wyszedłem z WCR.

  Po wczorajszym wystąpieniu Brysia sami nie wiedzą o co chodzi xD

  Nie dostałem, żadnej karteczki do wypełnienia, termin ćwiczeń jest odwołany, nie wiedzą kiedy będzie wiadomo jak mają one wyglądać, dlatego dzisiaj tylko prosili o podanie danych takich jak wykształcenie, wymiary, prawo jazdy, stan cywilny, żeby mogli sobie uaktualnić bazę danych osobowych. Po tem spytali o zainteresowanie ewentualną służba, teraz zasadniczą lub w przyszłości szkoleniami krótkoterminowymi.

  Także wykopki, udało nam się, dzięki tej małej aferce, którą rozkręciliśmy coś się ruszyło. Pani w WCR przyznała, że to przez ostatnie oświadczenia prasowe i wypowiedzi osób z CWCR oraz Brysia zmieniono stanowisko i czekają teraz na nowe wytyczne w sprawie ćwiczeń cywili.

  Dla malkontentów, to nie stało się samo z siebie, bo @59b862cef4 jeszcze niedawno wrócił z wezwaniem na ćwiczenia, a mi dzisiaj podziękowali za wypełnienie ankiety osobowej i wypuścili, także warto było grzać temat.

  Brawo my!

  #obowiazkowecwiczeniawojskowe #afera #wykopefekt #wojsko
  pokaż całość

  odpowiedzi (64)