Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
Gdybyście zastanawiali się za co pośrednik kasuje po 3% ceny od sprzedawcy i kupującego to poniżej macie odpowiedź.
Z pewnością nikt inny nie wpadłby na pomysł aby sumować powierzchnię mieszkania, piwnicy, balkonu i ogródka aby podać fałszywą cena za m2 xDDD

A już myślałem że podawanie metrażu po podłodze a nie użytkowego w mieszkaniach ze skosami jest szczytem bezczelności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpodludzi #nieruchomosci #patodeweloperka #mieszkanie
Zabi96 - Gdybyście zastanawiali się za co pośrednik kasuje po 3% ceny od sprzedawcy i...

źródło: comment_1668790422Uvi5DSDf6xC697stWGoWmR.jpg

Pobierz
  • 17
@Zabi96: a to już standard, parę lat temu widziałem, nawet u mnie w małym mieście. Gość sprzedawał mieszkanie w bloku którym kiedyś mieszkałem, typowy prl więc wszystkie mieszkania takie same, a on że mieszkanie 55m2 + piwnica, to dzwonie do niego, że jakim cudem, jak tam mieszkania max 48m2 xD a on że wlicza też piwnice xD
@Zabi96: to podpada pod oszustwo. Bo metraż mieszkania jest prawnie zdefiniowany. Natomiast widziałem że w przypadku domów w tym szeregowych standardem jest wliczanie wszystkiego, balkonów, schodów itd. Dopiero po ręcznym podliczeniu metrażu wychodzi że taki dom 120m ma tak naprawdę 90m powierzchni użytkowej.