Wpis z mikrobloga

Jakie aktywne ochronniki słuchu na sam początek?
Zależy mi na dobrej jakości, żeby nie było szumów/pisków, żeby były wygodne i żebym przede wszystkim nie ogłuchł.

Mam w planie zapisać się na kurs i zrobić patent, wolę od razu kupić coś lepszego (ale bez wydawania przesadnej kasy) żeby nie musieć tego zaraz zmieniać.

Brać 3M Peltor SportTac czy lepiej rozejrzeć się za czymś innym?

#strzelectwo
  • 16
@tejotte: Peltory SportTaci zdecydowanie polecam. Howard leight impact sporty zdecydowanie nie, słabo tłumią niestety (co okazuje się jasne dlaczego tak jest, gdy je rozkręcisz i zobaczysz co jest w środku albo czego niema). Sam doizolowałem te howardy, wymieniłem nakładki na żelowe itp., ale nadal lipa. Natomiast peltory bardzo spoko.
@Infantor: no właśnie czytałem kilka opinii tutaj niżej, że ludzie je próbują wygłuszać itp. Nie chce mi się kupować słuchawek żeby zaraz musieć coś z nimi kombinować. Wolę kupić coś lepszego (ale też nie za 1500) i mieć z głowy chociaż wydaje mi się, że rok temu były trochę tańsze.

3M Peltor SportTac widzę za 849 PLN w jednym sklepie ? Czy to dobra cena na koniec 2k22 czy da się
@tejotte: ale wiesz, że aktywne słuchawki nie wygłuszają lepiej niż pasywne?
tak tylko upewniam się, że wiesz co to znaczy..

polecam peltory, te howardy to gówno..
@Emill: Jasne, rozumiem.
Po prostu wiem, że chciałbym coś sprawdzonego i wygodnego co jednocześnie dobrze tłumi ale żebym mógł bez zdejmowania swobodnie z kimś rozmawiać :)
Miałem impact sporty i szybko zmieniłem na walkers razor slim i zdecydowanie polecam. Więcej ochrony przed peakami w razorach, jakość audio bardzo dobra.