Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shnitzel: miałem tak kiedyś z herosami 3 na starej wersji moda fhd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Słyszałem, że czasami to wina kąta widzenia ustawionego w grze.
Na pewno nie masz problemów ze wzrokiem? Czasami wada wzroku, której ktoś nie jest świadomy, może to powodować. Nie pamiętam tylko czy krótko czy daleko widzowie
@Rookie34: Nie, tez słyszałam o tych ustawieniach przy half life, ale po nim się tak zle czułam, ze nawet nie próbowałam grać i zmieniać xD jedynkę przeszłam cała z dodatkami bez problemu xD a po dwójce miałam chorobę lokomocyjna xD nawet jak niebieski grał to bałam się z boku patrzeć
@RdestWolny: To nie jest Winter mod. Byłam na Islandii. I powiem ci ze byłam miło zaskoczona bo koleiny na drodze i czasem ściąga cię z drogi. Mam winter mod wrzucony w folder mod ale nie używam, bo nakłada zimę na cała mapę, nawet tam gdzie ciepło xD fizyka taka sama jak bez moda. Po prostu wszędzie biało, sypie śnieg, a droga hamowania taka jak sucha latem xD
@RdestWolny: Jak zaczniesz grać z modami to ciężko będzie wrócić do tej gry bez modow xD nie wiem tylko czy wszystkie mody są zaktualizowane już pod te wersje gry. Ja pobierałam jakieś 2-3 tyg temu jak była wersja gdy 1.45 i do tej wersji pobrałam wszystkie mody. Mam grę zatrzymana na wersji 1.45 i wyłączone automatyczne aktualizacje xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shnitzel: a nie siedzisz po prostu za blisko tak dużej powierzchni ekranu? Mi się optymalnie gra na 32", na 49" już musiałem się mocno (!) odsunąć żeby zachować komfort rozgrywki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shnitzel: Wszystko zależy jak daleko siedzi się przed ekranem. Gram na 40" w 1080p postawionym na biurku, do tego jadę na kierownicy przykręconej do tego biurka więc jestem bardzo blisko ekranu. Zjazdów nie mam, ale jednak męczy trochę. Zauważyłem że często się odsuwam i jadę na wyprostowanych rękach maksymalnie ile mogę. Na pewno nie pomaga ilość rozmytych tekstur, poszarpanych krawędzi, migających cieni i właśnie rozdzielczość 1080p z tak bliska. O wiele