Wpis z mikrobloga

Musze powiedzieć że szanuje w opór użytkownika @BezDobry, ktory właśnie dostał bana za wrzucenie zdjęć pier...j lewicy, ktora w ramach protestu na schodach jakiegos budynku wystawia tylki i kobiece genitalia na pokaz i defekuje na jakieś plakaty. Doprawdy. Tylko lewice na coś takiego stać. Oczywiście moderacja czuwa, bo wpis spadł w 8 minut. Szkoda że nie czuwała dziś o 7:50(19-11-2022) kiedy rumun miał używane i procz stałego programu pterodaktyli doszła jeszcze zoofilia i karły.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #patologia #neuropa #lewica #urojenialewakoidalne
Pobierz
źródło: comment_166884878120nhS9fsesP6nIZ8H7jJN9.jpg
  • 29
@kjungst brzydzi mnie to zdjęcie, dlaczego prawacy ciągle czytają, piszą i myślą o gównie i dupach, to jest jakiś fetysz? A jeszcze dodam, że każdy rozumny człowiek wie, że te patusy to skrajny margines.

Dodatkowo czytanie o takich rzeczach, to jest dosłownie sranie sobie do głowy, że tak się posłużę porównaniem w temacie, no ale psychoprawica chyba naprawdę to lubi xD
@MglawicaKraba jeszcze by się ludzie dowiedzieli że lewary mają obsesję na punkcie kału i odbytów i postanowiłeś poprosić Maćka z moderacji o pomocy? Normalnie kapitan Szwecja z ciebie. Poproś jeszcze Maćka o wprowadzenie informacja niewygodna jako powód do zakupu. Mniejsze fikołki będziecie robić. A cenzura była, przynajmniej jak ja dostałem info
@VrubeL dobrze, nie napisałem wprost: następnym razem wrzuć na mirko zdjęcie osranego od podłogi po sufit sracza na dworcu PKP i krzycz, że to osoba która go zasrala dzwoni, a potem się jeszcze dziw, że modki Ci to skasują XD

Albo jeszcze lepiej - zdjęcie grzmocących się na ławce meneli i krzycz, że to menele dzwonią XD