Wpis z mikrobloga

@ButtHurtAlert przede wszystkim to te wpisy tutaj nie mają żadnego wpływu na przebieg wojny, a tu się jeden z drugim wczuwa jakby był na wojnie

o nie, ktoś ma odmienne zdanie o jakieś sytuacji, onuca, przez niego Polska przestanie pomagać Ukrainie xD

albo np. wytkniesz coś Zeleńskiemu to z automatu zakładają, że jesteś onucą i popierasz Rosję, a nie Ukrainę, co to za logika i co z tymi ludźmi jest nie tak
@patrykw96: oj tak byczq, ja sobie zaśmieszkowałem że na stacjach są duże kolejki i zaczyna brakować paliwa a się niektórzy zesrali że dezinformacja i dostałem bana bo jakiś debil najwidoczniej pomyślał że mój komentarz dotrze do wszystkich polaków i sparaliżuje kraj xDD
@ndsjhkswqf oczywiście, przestałem całkowicie śledzić ten tag, ale teraz była niestety ta sytuacja z rakietą i z ciekawości patrzyłem jak to teraz wygląda na tym tagu i co nieco skomentowałem

no i wygląda to tak samo jak kilka miesięcy temu, ja tam za bardziej szkodliwe dla nas wszystkich uważam takie szlufladkowanie typu onuca/ukrofil, niż jakieś debilne posty z jednej czy drugiej strony, ale nie mój biznes, świata nie zmienię, jak im się