Wpis z mikrobloga

Uwaga ALERT!! Po Bielsku Białej jeździ dwóch dziadów granatowym RENAULT kombi którzy wyglądają jak recydywiści. Chodzą od domu do domu kiedy większość ludzi jest w godzinach pracy i oferują pościel i garnki. Jeden siedzi w samochodzie i robi zdjęcia domów. Podobne motywy były w innych częściach kraju i zawsze w ten sposób robili rozpoznanie który dom okraść. Jak ktoś ich zobaczy to niech robi zdjęcie i podeśle
#bielskobiala
  • 26
@redemptor aż mi się przypomniała jak jakieś patusy zaczęły udawać małpę, drzeć mordę, rzucać butelkami i biegać po jezdni wstrzymując ruch to jakąś stara baba wracająca z mszy zaczęła krzyczeć, a właściwie skrzeczeć bo brzmiała jak pterodaktyl z osteoporozą: "gdzie jest policja!? Nigdy ich nie ma jak są potrzebni, skandal!". Mogłaby dorabiać u Jaworowicz w epizodycznych rolach. Grzecznie się spytałem czy zadzwoniła na policję czy może komendant ma użyć szklanej kuli. Skręciłem
@redemptor:

Policja nic nie potrafi zrobić nawet jeśli dostanie twarde dowody z monitoringu czy gps kogo i za co aresztować. Na pewno warto wyczulić ludzi żeby pilnowali swoich mieszkań i domów i reagowali jak ktoś podejrzany pojawi się u sąsiadów.


dokładnie, trzeba sie samemu w grupy organizować a nie na policje patrzeć. straż obywatelską / sąsiedzką czynić i walczyć ze złem

@Pieron:

myślałeś o tym aby zagadać do dzielnicowego a
@ApuApustaja: w sumie ostatnio miałem ciekawy telefon, kobieta prowadziła ankietę na ten słuchania radia, pytała o miejsca w których słucham, godziny słuchania w dojeździe do pracy/samochodzie, w domu, i o tym czy słucham z innymi osobami czy nie, takie pytania po łuku do celu, razem z pytaniem o wiek i na koniec adres żeby wysłać darmowe upominki za udział w ankiecie... Wszystkie dane zmyśliłem i pod koniec w sumie jak się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ApuApustaja: xD przypomniało mi się jak jakiś typ podjechał pod nasz dom kilka miesięcy temu i zaczął robić zdjęcia, ojciec wyszedł ze co on #!$%@? to mu powiedział że nasz dom został 10 lat temu wytypowany do jakiegoś "programu" i mają zdjęcie z wtedy i chcą mieć z dziś jak się rozwijają obszary wiejskie XDD no #!$%@? 100% legit to to nie brzmi