Wpis z mikrobloga

987 596 + 10 + 10 + 25 = 987 641

10 - commute
10 - test Continental Terra Trail 35 w lokalnym parku po ścieżkach biegowych. Działają świetnie, jest grip nawet na mokrej trawie i stromych podjazdach.
25 - wybrałem chyba największe istniejące lokalne ujeby xD Z 18 km z 25 dziś to zamrożone single, polne drogi i ścieżki w lasach. Opony w Endurace dają radę, to był dobry wybór na okres zimy i przedwiośnia.
Zdjęcia z "po" w kom :D

#rowerowyrownik #szosa #przelaj #rower
j.....k - 987 596 + 10 + 10 + 25 = 987 641

10 - commute
10 - test Continental Terra ...

źródło: comment_16689507221NXQAYb8tZ5sBrQUTFiFhs.jpg

Pobierz
  • 8
@guru8 żaden gravel, to non-UCI przełaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
Okleiłem go więc jest spoko nawet, a gdzieś trzeba trenować :D Łańcuch elegancko napięty i nie bije w ramę, opona dobrze klei.
Z wypięciem i kontrolą nie mam problemu, lata skakania na rowerze nie poszły na marne. Gorzej jakbym miał w tych butach łazić, ale nie było tak źle xd
non-UCI przełaj ( ͡º ͜ʖ͡º)


@jarnunvosk: O! I to jest idealny termin na mojego Trabanta () Niby szosa, niby gravel, ale traktowany jak przełaj :D
Ja bym tam wstawiał GRXa, łańcuch mimo wszystko będzie walić po ramię, przy większych #!$%@? łańcuch potrafi spaść. I się serio przygotuj na łażenie, z takim kapciem i w takim okresie może być ciekawie.
@guru8 z łażeniem masz rację, teraz będę szukał bardziej sprawdzonych miejscówek bo to nie jest MTB. W dwóch miejscach dziś gdzie nawróciłem dalej przejezdne było chyba tylko na crossowce albo eMTB full xd
P.s. budżetowa wersja grxa to rama owinięta dętką xd więc raczej go nie będę wrzucał ma jedynie dwa trzy miesiące jazdy, gdzie i tak w zimie to ja głównie w górach siedzę