Wpis z mikrobloga

Mam dość Ukraińców w Polsce. Proszę, powiedziałem to. Nie lubiłem ich przed wojną. Po napaści przez ruskich odczułem do Ukrainy dużo sympatii, uczestniczyłem w zbiórkach i tak dalej. Znajomym tłumaczyłem, że drogie fury na ukraińskich blachach to tylko promil uchodźców, no bo tak w sumie jest. Ale zaczynają się co raz pewniej czuć w Polsce. Do kompletu Żełensky, z którego wyszło prawdziwe „uczucie” do swojego największego sojusznika, którego nawet nie przeprosił po pechowym upadku szczątków ukraińskiej rakiety na polskim terytorium. Wina ruskich wiadomo. Ale zachowanie Żeleńskiego tragiczne i rozbijające jedność „braterstwa”. Na deser pan Melnyk, który teraz zaczyna propagować nie ukraińskie, ale banderowskie już wynurzenia. I powiem jeszcze to: Ukraińców w wieku poborowym i zdrowych powinno się deportować na Ukrainę jeżeli popełnią jakieś przestępstwo. Wyzywajcie mnie od ruskich onuc, proszę bardzo.
#polska #ukraina
  • 51
nie uważam że to troll, ma prawo do swojego zdania. A ja mam prawo sobie z tego zażartować, czego op nie rozumie i jak dziecko kasuje posty ¯_(ツ)_/¯


@fizzly: dokładnie tak, nie jestem dziś w nastroju na żarty, więc ten post też ci skasuję.
@h0man ja od początku byłem zdania, że powinno sie w jakiś sposób sprawdzać tych ukraińców.
Jak pisałem wcześniej, że będą brali 500+ będąc u siebie to byłem onucą, jak pisałem o strasznej wojnie, gdzie setki aut do siebie sprowadzili to byłem onucą, jak pisałem o ukraińcach popełniających przestępstwa w polsce, którzy są w wieku poborowym to byłem ruską onucą. Wykopki robią mentalnego loda ukrainie i na chwile obecną nic tego nie zmieni.