Wpis z mikrobloga

przyjmując logikę autora wysrywu to rodzice którzy są obarczeni chorobami I robią dziecko które też będzie miało te choroby nie są za to odpowiedzialni...

To ma sens ?


@galek: rodzice obarczeni chorobami, których dzieci też będą chore są odpowiedzialni za chorobę dziecka. Rodzice którzy są zdrowi i urodzą zdrowe dziecko a te kiedyś w przyszłości zginie w wypadku który ty spowodujesz nie czyni ich winnymi śmierci dziecka tylko czyni cię winnym
odpuść sobie, z idiotami się nie wygra.


@Theobromine: @galek: Z natalistami każda dyskusja jest spokojnie wygrywana, tylko właśnie przez ich fatalnej jakości intelekt nie jest możliwe, aby zdali sobie sprawę z błędu, w którym tkwią. Z tymi najbardziej zacietrzewionymi na wykopie (np. ciemnienie, garrincha94, Mac02, mojaprawdajestmojsza, nolsc itp.) generalnie nie ma już za bardzo co rozmawiać, bo wszystko zostało im już udowodnione i skrupulatnie wytłumaczone wiele
@galek: @mojaprawdajestmojsza: @Theobromine: @garrincha94: @HAL__9000:

Tak patrzę na to wszystko i sobie myślę. Że serio nie wiem co mam o tym sądzić. Powiem tylko może tyle, że obrzucając się gównem wzajemnie świata i tak nie naprawicie. Tu nawet nie chodzi o sens jego naprawiania, bo wiadomo, że nie może się to udać, ale jeśli rzeczywiście ludzkie istoty mają empatię, wyższą inteligencję cokolwiek to znaczy, czy jak ktoś
Z natalistami każda dyskusja jest spokojnie wygrywana, tylko właśnie przez ich fatalnej jakości intelekt nie jest możliwe, aby zdali sobie sprawę z błędu

@HAL__9000:
Albert Einstein czy Stephen Hawking kiedy dowiadują się od wykopka-antynatalisty że mieli fatalnej jakości intelekt bo spłodzili potomstwo