Wpis z mikrobloga

Czy jest jakieś miejsce w necie gdzie są opisane mniej więcej dostępne elementy w pick a brick oraz stanowiska tworzenia własnego minifiga, we wszystkich lego store w Polsce?

#lego
  • 9
@Kryspin013 Z moich obserwacji elementy na ściance zmieniają się jak się skończy to co jest, na bieżąco. Byłem raz świadkiem rozmowy z pracownikiem, że mają to i tamto na zapleczu, ale czekają, aż się miejsce na ściance zwolni. W Łodzi miesiąc od otwarcia sklepu wciąż wisi pół ścianki brickow 2x4, 2x6 i tym podobnych zapychaczy, a w miejscach, gdzie są ciekawsze klocki wciąż wskakuje coś innego.
@Kryspin013: na facebooku ktoś wrzuca fotki co jakiś czas. Te elementy się co jakiś czas zmieniają, ludzie wykupią to wskakuje coś innego, czasami coś wraca.
Jeżeli chcesz składać ludziki to najlepiej byś mieszkał obok lego stora bo to co tam jest i może być nic ci nie da. Jak się coś pojawia to ludzie wykupują i zostaje badziew.
Jeżeli chcesz składać ludziki to najlepiej byś mieszkał obok lego stora bo to co tam jest i może być nic ci nie da. Jak się coś pojawia to ludzie wykupują i zostaje badziew.


@Qullion: wiem, ale chodzi mi o to jak często zagladać by w ogól widzieć jakieś nowości xD
@Kryspin013: klocki ci nie zwieją, wystarczy raz na miesiąc, a co do ludzików to trzeba siedzieć na forach czy czymś gdzie ludzie piszą, że pojawiła się dostawa. Jeżdżę do Arkadii przy okazji i wiecznie nic tam nie ma. Wszystko wykupują jak tylko się pojawią nowe części ludzików. By dorwać najlepsze ludziki to trzeba tam zaglądać 2 razy w tygodniu.