Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy, wchodze w swiat ziół/substancji aktywnych i legalnych ;) do tej pory odkrylem yerba mate (bardzo fajnie i mocno na mnie działa) olejek z cbd, tez super dziala, kroe walerianowe i melatoninka, jakie polecacie legalne substancje/ziola zeby wyczilowac uklad nerwowy, moga byc nawet mocno kopiące. Jakiej firmy polecacie olejek cbd?
#narkotykizawszespoko #cbd #yerbamate
  • 14
@SavagePug: Znaczy to co miałem na myśli to green out ale pomieszałem nazwy ale pewnie to też jest git, porównaj sobie zawartość thc w obydwóch. I ostrożnie ze spożyciem tych shotów. THC przez żołądek długo się wczytuje oraz długo i intensywnie działa.
@SavagePug: Osobiście wolę zioła do picia, ale jak chcesz równie dobrze można brać w tabletkach. Tylko tutaj co do firmy to nie pomogę. Co do ziół polecam stronę manutea.pl mają również opisy przy każdym produkcie w jaki sposób to działa.
@SavagePug: Z legalnych ale ciężkich do zdobycia polecam galantaminę. Alternatywnie nieco słabsza Hupercyna A. Efektem ubocznym mogą być świadome sny i tymczasowe opuszczanie ciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)