Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przymierzam się do kupna PS5 albo PS4 pro jak pies do jeża. Waszym zdaniem co na ten moment bardziej się opłaca?
Jak wygląda kompatybilność wsteczną na Ps5? Jeśli mam płytę z grą na PS4 to muszę coś dopłacić za granie w grę czy tylko za upgrade do wersji ps5, żeby działało lepiej jeśli taki jest?
#ps5 #ps4
  • 12
@Weiki06: zależy ile masz czasu na granie itp. Jak jestes zapalonym graczem to bym bral ps5 bardziej przyszlosciowo, jak masz mniej czasu na granie to ps4 bo i tak na ps5 nie ma nic specjalnego a zawsze ponad 1000 w kieszeni. Kompatybilnosc jest bdb, duzo gier dziala albo ma darmowy upgrade
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adams_GA: właśnie ostatnio mam czas na dokańczanie tytułów na pc, które jeszcze ruszą na moim laptoku, ale jest dużo gier, które są z roku 2016+ i które chce ograć, ale czasowo bywa różnie i niekiedy czekają sporo na przejście. Chyba wezmę ps5. Będzie na przyszłość i przy okazji chociaż raz pogram na ustawieniach wyższych niż niskie i średnie
@Czabiii: Jak połowę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spokojnie da się wyrwać za +/- 1200 zł a PS5 kosztuje w naszym bandustanie ponad 3k.

Ponadto są problemy z kulturą pracy, awaryjnością i możliwością naprawy.


To że prosiak wyje to znany i lubiany fakt. Ja tylko mówię że to dość oczywiste, albo masz te 3 tysie wolne albo ich nie masz.
@Weiki06: Jak cię stać na PS5, to zdecydowanie bierz PS5. Nawet w przypadku grania w gry z PS4 ma swoje zalety chociażby z tego powodu, że część gier PS4 na PS5 chodzi lepiej niż na PS4 (np. God of War 2018 który na PS5 chodzi w 60 FPS). Już nie wspominając o znacznie lepszej kulturze pracy, lepszym padzie i szybszym dyskiem.

Miałem przez chwilę jedno i drugie (jedna z gier którą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Weiki06: Przesiadałem się z prosiaka na piątkę i moim zdaniem nie ma między nimi porównania. Jeżeli masz kasę to bierz ps5, a jak uznasz później, że jej nie wykorzystujesz, to sprzedasz bez problemu i nawet wiele nie stracisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Weiki06: PS4 pro miało sens jak chodziły nowe za 1000-1100, a slim 2-3 stówki taniej. Różnica w cenie była rzedu jednej gry, a masa tytułów śmiga wyraźnie lepiej niż na slim w podobny sposob jakbyś sobie zupgradowal pc

Ja jestem zadowolony, wersje 7216b nie mają problemów z chłodzeniem i nie słyszałem o awaryjnosci tych konsol jednak obecnie ten sprzętu nie ma podjazdu do ps5