Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 42
989 389 + 100 = 989 489

Zimno, śnieg na polach, trzeba było walnąć setkę na rozgrzewkę. Dwie pary grubych skarpet i ocieplane, wysokie buty nie wystarczyły, paluchy zmarzły (choć nie zamarzły, jakiś progres jest). Tej walki chyba nie da się wygrać :) Ale twardym trzeba być, zostało mi jeszcze niecałe 600 km do celowanych 8k w tym roku, powinno się udać :)

#rowerowyrownik #rower #rowerowywroclaw #ruszwroclaw #100km

Skrypt | Statystyki
Pobierz DwaNiedzwiedzie - 989 389 + 100 = 989 489

Zimno, śnieg na polach, trzeba było walnąć...
źródło: comment_1669022438mLSJqLiaGrH6bKD1jpErJ5.jpg
  • 7
@Berud: Twarz nieosłonięta, podczas jazdy poniżej 10. stopni strasznie mi się nos od środka poci i chyba bym nie wyrobił w kominiarce :) A rękawiczki mam jakieś tanie nołnejmy z allegro i w zasadzie wystarczają, jak zaczyna być chłodno to kilka szybkich zaciśnięć pięści pomaga. Generalnie ja z zimnego chowu jestem, tylko stopy jakieś południowe mi się trafiły :)
@DwaNiedzwiedzie: zauwazylem ze jak jezdze tak okolo 22kmh to jest ok, a jak przyspesze na trasie typowo szosowej to zaczynaja mi puszczac zimno rekawiczki, miales takie jakies refleksje ze tym razem za szybko to zle?
niezly swir :P
@Berud: W sumie tak to powinno działać, większy przepływ powietrza to większy odbiór ciepła, ale nie zwróciłem na to uwagi :) Ogólnie mam wrażenie, że wraz z nadejściem chłodów spadła mi trochę prędkość przelotowa na prostych (choć średnia trzyma się w normie), ale wczorajsze staty pokazują trochę ponad połowę trasy w tempie 25-30, a dłonie miały się dobrze - więc chyba u mnie to nie działa :)

Btw termometr momentami dobijał